Dežuranti pie iebraukšanas uz servisu Rencēnu ielā 7b - Dežurantu attieksme pret apmeklētājiem

Servisa apmeklētāji-auto vadītāji, pie iebraukšanas uz servisa ēku, dežurants izsniedz lapelīti, bet uz jautājumu, kas ar to jādara, nomurmina pie sevis kaut ko neskaidri krieviski, ar dažiem iestarpinātiem iespējami latviski teiktiem vārdiem, no kuriem neviens nebija izprotams, vai pat nojaušams un aizgāja. Izbraucot no teritorijas nu jau trīs dežuranti pieprasa iedoto lapiņu un sašutumā, ka tā nav aizpildīta, viens no tiem ir gatavs izsist mašīnai stiklu, ja nekavējoties nebrauksi atpakaļ pēc kaut kāda ieraksta. Tā kā iebraucām, lai nodotu bojātu preci, iepriekš dežurantam jautājot, kur ir serviss, nejutāmies neko pārkāpuši. Tā arī trim musketieriem –reketieriem pateicām un uzsāku braukšanu, tobrīd padūšīgs vīrs pamatīgi iebelza pa vieglās automašīnas stiklu. Apturēju auto un nofotografējām iekarsušos darboņus. Esiet uzmanīgi un pakalpīgi, citādi, jūsu auto var tikt sabojāts, ja kādam no tiem trim būs liela dūša un slikta oma.Pielikumā trīs varoņi, un aiz stikla būdā iemukušais ir ar „valodas barjeru” un nevaļu sirgstošais. Kungs melnā ir stiprās dūres īpašnieks – uzmanieties!22.08.2014.

K krampis 25.08.2014

Ja biji viena, tad labi, ka vismaz nofotogrāfēji.
Ja līdzi bija arī kāds vīrietis, tad tiem trīs nošļukušajiem tusnīšiem varēja vismaz katram pa vienam zobam paņemt suvenīrā.

svetitais_Juris 25.08.2014

Es par viņiem aizlūgšu, šķiet lieliski kandidāti Mariāņu draudzei. Gaidu visus 3

Kultūras laukums 6a, Viļāni, LV-4650
Mob.tālr.:
+371 26220802
(tēvs Mariānis MIC - J. Stankēvičs)
e-pasts: [slēpt]@inbox.lv