www.sudzibas.lv Devona Sia Slikts serviss

Devona Sia - Slikts serviss

20.aprīlī ap plkst.15:00 ar vīru iepirkāmies alkoholisko dzērienu veikalā, kurš atrodas Gigantā. Tā kā bija plānots pirkt daudz alkohola (banketam uz 30 cilvēkiem), palūdzu kasierei ratus. Kasiere, tiešām laipna sieviete, nekādu pārmetumu, pateica, ka mēs varam izvēlēties alkoholu, bet tā kā būs daudz, mums to atvedīs uzreiz kastēs no noliktavas sieviete, kura strādā zālē. Ooo, super. Bet pienākot pie stipriem dzērieniem un pasaucot to sievieti no viņas saņēmām skaidrojumu, ka mums jāizvēlas visu produkciju, ko gribam, tad viņa to atvedis (bet tas bija pasniegts šādi "Что я Вам буду 25 раз бегать туда-назад. Выбирете все и я привезу". OK. Izvēlāmies. Tad uzzinot, ka mēs no katra alkohola nosaukuma ņemsim pa 3-5 pudelēm, uzmanību... "ko man vest pa 3 pudelēm, ņemiet grozus un lieciet no plauktiem". Garastāvoklis sabojāts. Vīrs no plauktiem lasa vīnus, šampi, viskiju un ar 4 grozām (vīna 12x0,7l; viskijs-2x1l, brendijs-2x0,7l; šampis-8 pudeles, kopā 22 pudeles) to stiep pie kases, kamēr konsultante pļāpā pa telefonu, bet pēc tam laipni sagaida paziņus un uztur ar tiem jautru sarunu. Vienīgais, kas atvests ar ratiem šņabis (12 pudeles). Jautājums vadībai - vai ir sarežģīti turēt ratus zālē lieliem pirkumiem, vai nu tiešām ir paredzēts, ka lielus kvantumus ved no noliktavas? Uz šo veikalu, es laikām jau neienākšu nekad.

P Piяв 21.04.2017

Vajadzeja ņemt tikai šņabi 10 kastes! Priekš kam vins, šampanietis, viskijs, Aristokrati!

veesaa007 21.04.2017

''Nosēdināsiet'' viesiem aknas ar TIK lielu daudzumu dzērienu. p.s. Bet jā- ja pērk pa pāris pudelēm no katra dzēriena, tad kāpēc nevar paņemt no plaukta? Tagad zināšu, ka labais tonis ir pieprasīt alkoholu izvest no noliktavas.

L ledzep 25.04.2020

Rīgā, Juglā šodien ienākot jaunajā veikalā, uzreiz sajutu dvingu. Pārdevēji tapā! Acīmredzami! Būtu jautri, ja tik ne kasiere (runā tikai krieviski) grūtniecības n-tā mēnesī. To var konstatēt pat tad, ja neesi ginekologs, otra blakus ar zilu aci sēž uz kastēm, puisis vēl turas. ;-)))

V vijole0000 19.06.2020

Ja pievienojos.
Bijam ar viru iegajusi.
Sieviete dusiga runa tikai krievu valoda atbildeja rupji jo pavaicajam kur varetu atrast sauso vinu,bija iereibusi ,bet nu ja butu pirma reize ,bet ne pirmo reizi naca no vinas alkohola smaka.
kur skatas darba deveji.
Sakuma lai iziet latviesu valodas kursus un ka apieteis ar pircejiem.