www.sudzibas.lv Detox Plāksteri Detox pilnīgi droši?

Detox Plāksteri - Detox pilnīgi droši?

Labdien! Iegādājos Detox plāksterus. Preces aprakstā viss skaisti - nekādu blakņu, nekādu komplikāciju, perfekti attīra ķermeni...viss ideāli. Tad nu ķeros pie izmēģināšanas Pielieku uz labās kājas un pēc 1min vienkārši šausmīgi sarauj kāju krampī, sāpes nežēlīgas, momentā rauju plāksteri nost.. sāpes turpinās, domāju jāzvana ātrajiem, lai dara kaut ko, bet paiet arī nav iespējams, lai dabūtu telefonu. Pēc aptuveni 20min sāpes nedaudz mazinājās, bet pastaigāt nevarēju aptuveni nedēļu uz tās kājas, tādēļ piekliboju. Pēc kāda laika to brīnumu izmēģināja viens cits cilvēks - nekādu komplikāciju nebija. Domāju, ka tikai man organisms tā dīvaini reaģē. Taču vēl pēc laika izmēģināja vēl kāds cilvēks - no sākuma nekādu komplikāciju, varbūt nedaudz lietošanas laikā kājas sarauj krampī, bet nekas traks. Bet pēc vairākām dienām - kā nu ne - arī tam cilvēkam nežēlīgas sāpēs kājā dēļ krampja, pēdas rajonā. Vai jums nešķiet, ka nevajadzētu cilvēkus pirms lietošanas brīdināt?