Design Eco SIA - Nemaksāšana

Nemaksātajs Deniss Trifanovs 210283-... Design eco sia pārstāvis.
Nenorēķinās par saviem parādiem un pārkāpumiem.

Izīrē auto, to atdod netīru, ar gandrīz tukšu bāku un ātruma pārkāpuma sodiem, 2 ātruma sodi vienā vietā, kas nav samaksāti jorpojām.

Neinformē iznomātāju, kad auto ir iedegusies sarkanā lampa un auto bojāts, brauc ar grabošu un grib vel pagarināt... Painformē par to tik 2 stundas pirms atdošanas, kad neļauj vairs pagarināt, izvirsa savus noteikumus un cenas... Neuzticēties un nesadarboties!

K

G Gati.s 23.02.2018
nemaksāšana

nemaksātajs Deniss Trifanovs 210283-...Design eco Sia pārstāvis.
Nenorēķinās par saviem parādiem un pārkāpumiem.

Dainis 23.02.2018

Par kādu nomu iet runa? Ja jūs esat no autoprokat.lv tad es apšaubu katru jūsu teikto vārdu.

A kas ir ar tiem, autoprokat.lv?

Dainis 24.02.2018

Palasi sūdzības, arī pašām ir negatīva pieredze ar viņiem.

L Lieneeee 01.03.2018

Arprāts cilvēki, vienkārši līmenis Latvijā-nav ko teikt!
Kur ir teikts, ka uzņēmums ir autoprakat, vai Jūs visus lēmumus pieņemat uz pieņēmumiem, un aizdomām?
Un vai nav vienalga kāda firma ir iznomātājs, īrniekam nav jāmaksā par ātruma pārkāpuma sodiem, ko viņš ir veicis auto iznomāšanas laikā ar nomāto auto?
Un ja auto tiek iedots ar pilnu bāku-vai atpakaļ drīkst atdot ar tukšu? Ar labdarību domāju citur nodarboties!
Jā, Latvija ir ļoti daudz negodīgu iznomātāju,
piemēram autonoma Lielirbes 17a u.c… ..
bet vai tāpēc visus var bāzt vienā maisā?
Tad jau visus izīrētājus arī varam saukt par, zagļiem, krāpniekiem un nemaksātājiem, vai tas būtu godīgi?