Dermatoloģe Ilze Indrikova - Slikts serviss

Esmu smagi vīlusies šajā ārstē, jeb sākšu no paša sākuma.
Vīram uz kājām uzmetās dīvaini, niezoši, apaļi pleķi, izvēlējāmies dakteri indrikovu.
Ieejot kabinetā viņa uzreiz apskatījās, paprasīja parādīt elkošus un pēdas, esot sausa āda, izrakstīja dārgu losjonu sejai (sejas āda viņam ideāla) , kājām izrakstīja smērītes - hormonālās. Un pateica, ka visa problēma ir viņam galvā, lai izlasa viņas rekomendētu grāmatu, un noskatās filmiņu internetā un būšot vesels likās jau dīvaini, bet nu ja jau daktere saka...
Es to dakteri redzējusi nebiju, bet nu izdomāju arī iet pie viņas ar savu problēmu - aizdomas par ādas ērcīti, izsitumi utt...
Man bija šoks ieejot kabinetā, uzreiz piesējās maniem elkoņiem un manām pēdām, novervelēja man visu to pašu, ko manam vīram un izrakstīja tieši to pašu losjonu, šī daktere laikam runā autopilotā tikai un vienīgi no psihologa viedokļa, jo kā dermatologs ir pilnīga 0, tas nekas ka par savu bezjēdzīgo vizīti samaksāju 20 eiro. Un ne man ne vīram ādas problēmas netika atrisinātas, vienkārši pusstundu paskaloja smadzenes. Liek pierakstīt uz lapām savas psiholoģiskās gudrības un pašvīkāties, tā vietā, lai nosūtītu uz analīzēm un meklētu vainu.

D Dace Freimane 07.06.2017

Tiko atgriezos no vinas kabineta, joprojam tas pats, man klaareeja pilniigi visu to pasu! Izterets laiks un nauda veltiigi!

D Dace Freimane 07.06.2017

Vina pat nepiepuuleejaas apskatiities uz manu sejas aadu ar kuras deel es arii devos pie aarsta. Runaaja, tikai par psihologisko stavokli. Cmnoon ja man vajadzeetu sirdi izkratiit es ietu pie psihologa.

Jānis Elmeris 27.09.2017

Nu, un kā, tā grāmata palīdzēja? Kas par grāmatu?

L leha_riga 21.05.2018

Divas reizes biju pie šī ārsta. Varu tikai rekomendēt. Jā, sākumā liekas, ka dīvaina pieeja, bet manā gadījumā ļoti ātri tiku nost no savām problēmām ar ādu. Daktere gan runāja par psiholoģiskām lietām, gan arī izrakstīja medikamentus. Tāds mix no psiholoģijas, klasiskās medicīnas un tautas medicīnas. Rezultāts bija labs un ļoti ātrs. Zinu arī citus cilvēkus, kas gāja un kuriem palīdzēja.

A Aivars. 07.08.2018

Par Dr.Indikovu , varu pateikt tikai un vienīgi labus vārdus. Ja jums stāsta par grāmatām , vai rekomendē filmas noskatīties , nu tāda ir ārsta darba specifika . Lai mēs paši saprotam savas kļūdas , un kapēc esam vērsušies pēc medicīniska rakstura palīdzības. Ārsts rekomendē domāt . Lai nenotiku turpmāk kādas ķibeles ar jūsu pašu veselību . Vērsos ar savu iekaisušo auksdelma problēmu . Daudz no augstāk minētā sakrit . Elkonu apskate , un pat galvas matu pārskatišana. Apskatija manu roku . Izrakstija medikamentus . Ir pagājusi nedēļa , un viss ir sadzijis .Līdz šim mocījos divus mēnešus. Tā kā šobrīd esmu vesels kā rutks. Un iesaku Dr.Indrikovu , visiem citiem. Kuri var ārstu arī uzklausīt . Nevajag pūkoties . Tā Dr. Strādā . Un teikšu , Teicams rezultāts. Nedaudz pacietības , un esiet veseli . To arī novēlu visiem .

S Sudziba34 03.01.2020

Piekritīšu, šī bija viena no "jautrākajām" vizītēm uz kādu esmu bijusi.
Aizgāju ar problēmu - sausa sasprāgājusi āda, niezošas ūdeņojošas čūliņas utt, ar kurām cīnījos jau labu laiku.
Ārste apskatīja rokas, un pirmie vārdi bija - jums ir netīras domas, tāpēc arī netīra āda. Un tad sāka slavināt grāmatu "Noslēpums", ka obligāti jāizlasa, lika uz lapiņas rakstīt tekstus: "esmu skaista, skaista, esmu vesela, vesela utt". Un beigu beigās izrakstīja losjonu sejas ādai (ar ko man viss ir kārtībā), losjonu viņa dēvēja par skaistuma losjonu - un stāstīja cik ļoti tas palīdzējis kādai sievietei celt pašapziņa, ar kuru man arī nav problēmas. Beigu beigās iedeva visādus mistiskus roku krēmu testerus no savas atvilknes, katrs dažādiem ādas tipiem. Tā nu vizīte beidzās, bez jebkādiem analīžu norīkojumiem vai zālītēm, kas palīdzētu tikt galā ar šo problēmu galā, tikai ar ieteikumu rokas mērcēt ozolmizas novārījumā un visur vilkt cimdus.
Kopumā jau jauka sieviete, un daļai varbūt arī ir problēmu atrisinājumi jāmeklē galvā, bet tomēr ja tu maksā un ej pie ārsta dermatologa ne psihologa, tad šāda pieeja nekam neder!

A angel700 14.03.2021

Man ārsts Ilze Indrikova ļoti palīdzēja, bija nagu sēnīte, izrakstīja zāles, vairs sēnes nav! Otro reizi aizgāju ar ādas problēmām un arī izārstēja!

B Bez vārda vārds 13.05.2021

Nesen biju pie viņas vizītē. Runāja pilnīgi to pašu ko sūdzības autore raksta. Bet nosūtīja gan uz analīzēm ,kā arī izrakstīja jau iepriekš minēto t.s.,,skaistuma losjonu". Nezinu vai palīdzēs, šodien tikai sākšu lietot. Un jāgaida šo analīžu rezultāti.

A Astrīda Šterna 01.09.2021

precīzi tas pats - elkoņi pēdas un brīnumlosjoniņš . Losjonu gan nenopirku , bet varbut vajag ...