Depo DIY SIA - Apsardze

Šovakar, pametot Depo veikalu, sajutos vienkārši pretīgi. Pie kases apsargs lūdza atvērt mugursomu (ar kuru es pārvietojos vienmēr ikdienas gaitās, jo naudas maku, atslēgas, austiņas, darba caurlaidi, paši ikdienā ir pārnēsāt vieglāk somā nekā bikšu kabatās) . Kad jautāju iemeslu kāpēc man tas ir jādara, saņēmu atbildi, ka mugursomas tiek pārbaudītas izlases kārtībā. Protams, es apzinos, ka man bija tiesības atteikties un nepieciešamības gadījumā palūgt izsaukt policiju, bet es vēlējos ātrāk pēc darba dienas nokļūt mājās un šo visu pasākumu ievilkt vēl uz kādu stundu man noskaņojuma nebija.
Es saprotu, ka šobrīd, pandēmijas laikā, katram uzņēmumam ir svarīgi samazināt iespējamos zaudējumus, jo nav paredzams kā varētu izvērsties situācija Latvijā, bet šis ir mazliet par traku.
Neslēpšu, ka konkrēto veikalu apmeklēju ar prieku, jo vienmēr bija patīkami satikt bijušos kolēģus, ar kuriem savulaik strādāts kopā šajā veikalā. Turpmāk izvēlēšos depo veikalus neapmeklēt un meklēšu alternatīvu, jo nozadzis neko neesmu, bet aizejot no veikala, sajutos kā tāds.
Paldies!

K

K KM 16.09.2020

Par Krasta 36, Rīgā

Paradeez 16.09.2020

tātad, jūs sapratāt situāciju un iemeslu kāpēc tā varēja rasties,ka tas nebija nekas personīgi pret jums,bet vienkārši apsarga apgaite, bet tomēr esat apvainojies un vairs nekad neiesiet uz Depo? Kaut kāds bērnu dārzs

H hehe 16.09.2020

Apsardze šito atceraties un kratiet katru reizi. 😁