Dentars - zobi

Pirms menesa aizgaju lai man salabo zobus. Man ar zobiem tiesam nav paveicies, bet kadi nu ir tadi ir un ja gribu kaut ko darit talak- ir jasalabo. Pie zobarsta eju regulari, bet man vini luzt nost- citreiz sabojajas pat veseli cetri... Nu oki, aizeju, iesezos kresla un te nu zobarste (krievu tautibas), saka savai asistentei cik nu drausmigi man tie zobi, laikam savu muzu neesmu zobarstu redzejusi. Es sezu turpat kresla un tacu to visu dzirdu, lai gan pirms tam dakterei teicu, ka man ar zobiem nepartaukti problemas, kaa salaboju taa atkal pec maza laicina caurums vieta! ta nu es tur sedeju kamer mani "nolika" no galvas lidz kajam un rezultataa "superiga" dakterite man ielika plombu priekszobam kura man izkrita pec 2 nedelam. Ak jaa un superigaa asistente man visu laiku atkartoja, ka es tacu gribesu bucoties - tapec zobini jasalabo. Zini - taa tu vari teikt 10 gadus vecam bernam - nevis sievietei 35 gados. 4 stundas notika manis spidzinasana, kuras laika ari neatlava man aizvert muti lai zoklis atpusas. kad darbs bija pabeigts un man teica ka varua iztaisit muti, jo " superdarbs" ir pabeigts- nevaru - jo zoklis tik loti sap, ka nevaru aizvert, uz ko atkal sanemu superigu teikumu: nu ko tu ta ka mazs berns, nevari muti aiztaisit? Kas tev sap? Kas tev tur var sapet?Biju loooti vilusies gan par servisu gan attieksmi, tur es nu nekadivairs neiesu. Nesaku ka taja iestade visi dakteri ir tadi, bet nu man patrapijas viena "vella vecene". Tagad esmu atradusi savu zobarstiti citur un biju pie vinas 3. reizi- superiga dakterite!!!

B