K kolēģe 23.03.2010

Totālas muļķības!
Ģirts ir ļoti labs zobārsts, nevajag nepatiesi cilvēku apmelot.
Tas, ka var palikt šķembas ir normāli, jo sevišķi, ja bijusi sarežģita zoba raušana un biezs kauls.Škembas nav nekas īpašs.Tādā gadījumā ir jāmeklē ārsts, nevis jāraksta sūdzība.

M Muhh 07.05.2010

Pec sarezgitas rausanas arstam pienakums likt nakt driz zoba vietu atraadiit!
Skembas var palikt, tad Dr nakama apskatee tiek galaa ar taam.
Vislabakais tulin uzmeklet to pasu arstu un atradit vinam.
P.S
Draugi saka, Vins labi rauj visadus zobus!Draugiem skembu nebija.

N Nika 26.05.2010

Skembas var zoba palikt, well, zoba vietaa, un visbiezak, kad zobs dzist, skembas dzisanas procesa tiek "izstumtas ara" man pasai bija skembas paris reizu, jo zoba saknes bija izaugusas skibi, un kautgan kustejas, nevareja izraut, un zobs satraiskijas rausanas rezultata, dakterim bija jaliek instrumenti starp zoba saknem zem zoba, jo tas bija saskatams, un pamatne bija palikusi kada ta ir, un rava ara tada veida, un pectam man paradija cik nepareizi saknes bija izaugusas.

Man bija 3 narkozes, un viena rausanas procesa, un apmeram 20 minutes sviedru.

Skembas bija palikusas un milzigs caurums un daudz asinu, bet viss sadzija, un nekadu problemu

I inese 13.12.2010

man vispar salauza zobu un aizsutija uz stomotologijas institutu, vismaz nevajadzeja maksat!!!2 h nomocija!!!vinjam nepietika speka izraut zobu!!!

D daina 13.02.2012

vinjam nepietika speka izraut zobu---lai zobu nolauztu ir vajadzīgs spēks, bet ne, lai izrautu.Un nebūtu ne jārauj, ne arī nolauztu raujot, ja laicīgi un regulāri apmeklētu zobārstu.Ja paši pret sevi[saviem zobiem] izturētos ar atbildību, tad nebūtu lielākā daļa šeit drukāto sūdzību.BEZATBILDĪBA pret sevi un atbildības prasīšana no citiem ir tipiska padomju laika palieka.