www.sudzibas.lv Dental.lv Anastasija Bogdāne - pavirša, nolaidīga, neētiska

Dental.lv - Anastasija Bogdāne - pavirša, nolaidīga, neētiska

Liekot plombi saplēsa smaganu, visu nākamo dienu sāpēja. Lūdzu uzlikt citam zobam pretjutīguma gēlu, kas netika izdarīts, tikai pie kases teica, lai prasu to uzlikt higiēnistei, kaut vizītes laikā par to nebija nekādas runas. Laikam kartiņā redzēju, ka pirms gada biju pie higiēnistes. Liekot plombi gandrīz aplēja kleitu ar ūdeni, likās, ka man mutē notiek kādas akvaparka atrakcijas. Lai gan pie viņas biju pirmo reizi, nekas netika paskaidrots un vizītes laikā notika ķiķināšanās ar māsiņu. Nekad vairs neiešu pie šīs personas. Iepriekš tajā klīnikā bija ļoti laba zobārste, pie kuras gāju gadiem, bet viņa tagad strādā citā pilsētā.

16.09.2023

I

E ELLIO 26.09.2023

Saplēst smaganu liekot plombi ir pavisam vienkārši, jo uz jūsu zoba tiek likta tā saucamā matrica,kas nepieciešama,lai Jūsu zobi netiktu saplombēti kopā un zobam varētu atjaunot dabisko izskatu. Smagana ātri sadzīst un nav vērts par to celt brēku, it kā jums būtu galva norauta.

I Inguce979 26.09.2023

Par ko Jūs dental.lv strādājat? Administratore? Māsiņa? Vai pati Dace risina uzņēmuma problēmas ar komentāriem un labām atsauksmēm sūdzību vietā? :D Visās sūdzībās (ja neskaita 2010.g) jūsu komentāri aizstāv jūsu "lieliskos" ārstus...

I Inguce979 26.09.2023

Labi, nestrādājat te, bet kaut kad kaut kur strādājāt, vai fanojat par kādu zobārstu :D Vienmēr cilvēki vainīgi pie visa. Netīra zobus, audzina gudrības zobus nepareizā virzienā un ko tik vēl ne. IZSMIEKLS jūs esat.