www.sudzibas.lv Dental.lv Sadists zobārsts- Ģirts Klēvers

Dental.lv - Sadists zobārsts- Ģirts Klēvers

Rakstu , jo vēlos iesniegt official sūdzību par jūsu zobārstu - ķirurgu Ģirtu Klēveru. Es zobārstu apmeklēju 10.12.2015 , saistība ar manu gudrības zoba izraušanu. Pirmkārt, vēlos minēt to ka zobārsts ir loti neprofesionāls, praktiski neko nerunāja ar mani. Zoba raušana turpinājās 1h 10 min , pēc kuras sekoja nebeidzamas sāpes līdz vel šim brīdim. Pēc raušanas man bija pārsistas lupas un sasisti blakus zobi. Es devos pie cita zobārsta kurs man paziņoja ka infekcija ir gan smaganas gan aizgājusi līdz žokļa kaulam , plus mans kauls ir salauzts. Vel joprojām esmu pilnīga šoka stadija. Nesaprotu ka vispār šim cilvēkam ir atļauts strādāt .

C

R Romija 04.01.2016

Ģirtiņš Jums sita? Nu, nevar būt!

R Richard Recs 17.05.2020

Acīmredzot ģirtiņš saņems ko ir pelnījis. Un ne tikai ģirtiņš. Man arī ir ko teikt par šo zobārstniecības ieastādi. Ja kādam ir kādas pretenzijas pret šo ieastādi sūtiet man emailu.
E-mails: [slēpt]@yahoo.com
subject: dental.lv

E ELLIO 04.01.2016

Kā raujot gudrības zobu var pārsist lūpas?
Neticu nevienam Jūsu vārdam, jo zinu kā strādā dr. Klēvers. Viņš ir profesionālis ķirurģijas jomā.

č čiepiņa 20.01.2016

Novembrī dr.Klēvers man rāva plikas saknes, kuras palikušas no nodrupuša gudrības zoba.Izdarija visu profesionāli- ātri un nesāpīgi. Var būt pārsista lūpa un salauzts kauls Jums no piedalīšanās ielu kaujās ?

S sima 21.01.2017

Diemžēl arī es kļuvu par šī zobārsta neprofesionalitātes upuri. Pašreiz ir iesākta tiesvedība, ja kāds var ar dokumentiem un personiski parakstītām liecībām apstiprināt savas sūdzības (dokumenti par ārstniecību un pretenzijas, slimības lapas pēc ārstēšanās pie viņa) sūtiet uz e pastu [slēpt]@inbox.lv

E Elziņa12 27.11.2017

Klēvers ir ļoti slikts zobārsts un attieksme pret pacientiem - ļoti uzpūtīga.

P Piparaste 22.01.2018

Pie šī daktera rāvu 2 gudrības zobus. Neko sliktu nevaru teikt. Attieksme bija laipna un profesionāla. Viss notika ātri un nesāpīgi.
Domāju, ka ar gudrības zobiem var būt arī sarežģīti gadījumi, sevišķi, ja jārauj apakšējie zobi, jo tiem ir garākas saknes, kas var būt ieaugušas žokļa kaulā. Tad izraut nav vienkārši, var gadīties, ka zobs jākaļ, lai atdalītu no kaula, var būt kaula plīsumi. Savukārt lūpa var būt saplēsta tamdēļ, ka gudrības zobi atrodas dziļi mutē, lai piekļūtu ar instrumentiem, sanāk plēst lūpas kaktiņu.
Iespējams, ka šādos sarežģītos gadījumos vajadzētu labāk vērsties Stomatoloģijas institūtā un viņi veiktu operāciju. Bet nekur nav garantijas, ka rezultāts nebūtu tāds pats.