www.sudzibas.lv Dental.lv zobārsta nolaidība

Dental.lv - zobārsta nolaidība

Man izrāva zobu 20 janvārī šajā zobārsniecībā precīzāk zobārsts Ģirts Klēvers pirmkārt jau tas ka viņš neveica savus darba pienākumus ta kā vajadzēja neuztaisīja rengenu kas bija ieklauts cenā viņš izrāva man zobu bet neiztīrija strutas un neiedeva arī darbam zilo lapu kaut viņam tas bija jadara kā ne ka es esmu strādājoša persona un neviens ka viņs man to nevarēja dot jo ģimenes arsti nearstē zobus bet gan zobārsts...es aizgāju mājas pēc viņa norādījumiem atpūtos un neuzturējos lauka aukstuma..bet ar to viss nebeidzas viņa nolaidības dēl man tagad ir iekaisums vēl smagākā stadījā man jau ir iekaisis zoba kauls kur bija zobs un man tagad vajaga arstēšnu speciālu jo viņš atsakas savu klūdu labot bez maksas kaut viņam tas ir jadara bet man sodien stomotoloģijas instutūtā pateica ka viņam tas ir jadara bez maksas...man ir traucēta redze un strutas var aiziet līdz smadzenem un es sī cilvēka dēl varu nomirt jo man nav naudas ko maksāt par dargo arstēšanu..Lūgums ja kads man var palīdzēt un ieteikt ko darīt talak dodiet ziņu jo domāju ka ta to nevar atstāt...man nav jamaksa par arsta nolaidību un nevienam neiesaku griesties pie ši zobārsta...

J Janis99 22.01.2014

Labak vajag tirit zobus :D lai nevajadzetu raut zobu :D

A Andžela 22.01.2014

Tev nav jāmaksā par ārsta nolaidību? Vai ārstam būtu jāmaksā par Tavu nolaidību, precīzāk, Taviem nolaistajiem zobiem? Tu domā, ka, ja sastrutojušais zobs vispār nebūtu izrauts, Tev iekaisums nebūtu izveidojies? Vai ārsts ir vainīgs, ka sastrutojis jau viss bija tik daudz, ka pat zoba izraušana vairs nepalīdzēja? Cik tālu ir jānodzīvojas, lai vispār zobs sastrutotu, kur nu vēl tā, ka strutas iet līdz smadzenēm?
Nolaidība ir Tava bezatbildība un nespēja pat par saviem zobiem uzņemties atbildību!

J jayray 22.01.2014

Es par Ģirtu varu teikt tikai un vienīgi tos labākos vārdus, man izrāvā zobu gudrības zobu. Un pilnībā neko nejutu, lai gan kad zāles spricēja. Tā ir tikai jūsu vaina, vajag tīrīt un rūpēties par zobiem, nevis tikai tad, kad jau sākas strutas. Vieglāk jau vainot citus, nevis sevi. Nesen biju pie cita zobārsta diezgan pajauna vīrieša arī ideāls, salaboja zobu, nesāp, attieksme ideāla;) Tikai un vienīgi labākos vārdus varu teikt.

Nākotnei iesaku meklē problēmu sevī, nevis citos.

J jayray 22.01.2014

Un piemirsu piebilst, nez kāpēc man viņš taisīja rengenu, ja viņš uzskatīja, ka nav nepieciešams tad nav, jo jūs neesat ārste. Kad man rāva otru gudrības zobu man arī netaisija

J jolanta85 03.02.2014

Pati pie Ģirta 20.01.2014. izrāvu nu jau, diemžēl, otro zobu. Varu teikt tikai tos labākos vārdus, iejūtīgs, mierīgs un ar vieglu roku, zoba raušana nav patīkams process, bet pie viņa viss notiek ātri un nesāpīgi.

J janis331 15.04.2014

Kas tur ko spriedelēt - slikts vai labs ārsts? Ir noteikti ārstam jāizlabo savas kļūdas!

Z zita555 30.04.2014

ĢIRTS KLĒVERS
NEIETEIKTU SO ZOBARSTU SAVAM IENAIDNIEKAM. VINA SPRICE SĀPĒJA VESALU NEDĒLU, UN ZOBU RAUSANA BIJA SĀPĪGA UN NEPATĪKAMA. ZOBĀRSTS LOTI NERVOZS.

E ELLIO 30.04.2014

Nevajag tik tālu zobu nolaist, ka tas ir jārauj laukā.
Uz iekaisuša zoba anestēzija slikti darbojas.
zobārsts ir jāapmeklē divreiz gadā.
tipiska padomju laika domāšana, atbildību uzveļam uz citiem, bet paši ne pirkstu nepakustinam, lai rūpētos par saviem zobiem.Un kas vainīgs, protams, ka ārsts.

N neiecietiga 10.06.2014

Godigi, vnk pretigi lasit-lidz pusei izlaiju un neiztureju-esmu persona, kas nekad neraksta komentarus-bet tas ir murgs.
1. kartam-vajaga zilo lapu-jauta-arstam nav jamin tavas domas
2. kartam-iekaisums neveidojas tapat vien- so arstu zinu-pat ja bijusi nolaidiba-tad-nju, kada?
3. jebkurs arts/klinika- vienmer teiks visu slikto par iepriekseja daktera darbu-tada nu, ta realitate, jo pacienti kaut ka japarliecina, ka citur slikti-bet tikai seit labi.
4. kartam-ja veidojas pirmas pazimes-par iekaisumu utt, javersas pie aarsta-gan jau ari dakteris teica, ka jaierodas atradities-bet tas jau latviesu daba-neko nedarit-ka noradits-bet blaut, ka citi vainigi.
5. rtg-obligati jataisa? klausies talak, ko instituta runa un maksa ari talak.

tracina-cilveki, kas vnk ir neizglitoti un jutas tik gudri.

S sima 21.01.2017

Diemžēl arī es kļuvu par šī zobārsta neprofesionalitātes upuri. Pašreiz ir iesākta tiesvedība, ja kāds var ar dokumentiem un personiski parakstītām liecībām apstiprināt savas sūdzības (dokumenti par ārstniecību un pretenzijas, slimības lapas pēc ārstēšanās pie viņa) sūtiet informāciju uz e pastu [slēpt]@inbox.lv

A Alise Jaunmoka 21.01.2017

Kauls iekaist pēc izraušanas, ja ir izskalots asins receklis un tur nu diemžēl ārsts nav vainīgs un šādas situācijas veidojas ļoti daudziem!
Strutas līdz smadzenēm diezvai aizies un slimības labas zobārsti izraksta ļoti smagos gadījumos.
Rtg veic lai noskaidrotu kādas ir zobam saknes un kādā pozīcijā zobs stāv(ja ir zem smaganas)-pēc šī gadījuma spriežu, ka problēmas ar izraušanu nebija-tā ka rtg nebija obligāts!
Nevajag iedzīvoties tik lielās strutās ja zoba izraušana un antibiotikas nepalīdz.
Tas, ka ir iekaisis kauls nav strutu vaina un ārsts vienīgais ko var izdarīt ir izskalot beūci un ielikt zāles, bet sāpes tā pat būs vidēji 10 dienas!