www.sudzibas.lv Dental Art, Zobu balināšana Balināšana bez rezultāta

Dental Art, Zobu balināšana - Balināšana bez rezultāta

Par balināšanu ar flash lampu. Samaksāju 350 eiro, bet rezultāts nekāds. Ar kādiem zobiem iegāju ar tādiem arī izgāju. Neiesaku. Personāls bija laipns, bet kāda tam jēga. Higiēnisti taču zina kāda pakalpojumi viņi piedāvā. Vajag piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus vai nedarīt nemaz.

T

E ELLIO 31.10.2023

Jābrīnās,ka Jums pirms sēšanās krēslā nedeva parakstīt papīru par to,ka rezultāts var arī nebūt. Mēs katrs esam savādāks un katra cilvēka zobi atšķiras ar to vai pieņem balinošo vielu vai nepieņem. Ja būtu runa par sadzīves tehniku, tad varētu prasīt garantijas. Dzīvam organismam ir īpatnības, ko ārsts nevar vienmēr paredzēt.Turklāt zobu balināšana kaitē zobiem!

T taurenitis 01.11.2023

Tieši tādēļ ir jāliek vairāk atsauksmes. Uzrakstīju kāds bija rezultāts uz maniem zobiem un manu naudas maciņu. Varbūt izrādīsies, ka 90% iznākums ir 0.