Dental Art SIA - Uzcenojums

Izskatās, ka kantoris, kas paredzēts cilvēkiem, kuriem mēneša alga sastāv no pieciem cipariem. Arī apmeklējot iestādi sajūta tāda. Man sastādīja potenciālo izmaksu plānu uz vairāk kā diviem tūkstošiem (likās aizdomīgi). Citā zobārstniecības iestādē pēc tā paša rentgena uzņēmuma pateica, ka jāizrauj viens gudrības zobs un viss pārējais ir kārtībā, kas man izmaksāja 47eiro - pusi sedza apdrošināšna.
Ja ir ļoti daudz naudas, tad kāpēc ne - domāju, ka darbu dara labi un pārcentīgi - visas pus-jaunās plombes nomainīs uz jaunām un visu izčekos. Bet ja naudu ir kur likt - neiesaku.

E ELLIO 12.05.2022

Kāpēc Jūs nebrēcat,ka aug degvielas, materiālu, pārtikas cenas? kāpēc Jūs iedomājieties,ka zobārstam ir jāstrādā pēc Jūsu noteiktajām cenām? Privātpraksēm valsts nedod ne centa!Visu taisa paši zobārsti! Uztaisiet savi privātpraksi un es labprāt paskatīšos kā pa lēto tiksiet cauri.

E esmeraldae 12.05.2022

Ja neievērojāt - te bija ielikts salīdzinājums ar citu zobārstniecību. Ne visi var atļauties maksāt 2000+.

E ELLIO 12.05.2022

Nu bet kur problēma uzreiz meklēt to lētāko un iet tur? Kāpēc jāiet tur, kur dārgi un pēc tam jāčīkst,ka nevar samaksāt?