www.sudzibas.lv Denta Zobārsta profesionalitāte

Denta.lv - Zobārsta profesionalitāte

Sākšu ar to, ka esmu nepilngadīgs, precīzāk, 17 gadus vecs. Sestdien, 24. oktobrī sešos no rīta biju devies uz diennakts zobārstniecību Brīvības gatvē 230, kantoris saucās 'denta'. Vajadzēja iet apkārt un meklēt ieeju, zvanījos 5-10 minūtes pie durvīm, kamēr beidzot ārsts izglūnēja pa logu un atvēra durvis. Uzkāpu augšā un mani pirmstam jau pabrīdināja, ka tas ir maksas pakalpojums, es piekritu, taču minēju to, ka naudas līdzi nav. Māsiņa paprasīja zobārstam un zobārsts piekrita, ka naudu varu atnest vēlāk. Apsēdos krēslā un no blakus telpas iznāca ārsts ar vārdu ROMĀNS OŠENIEKS. Pateicu 'sveiki' un šis samiegojies pretī saka 'čau', izstāstīju bēdu, ka, iespējams, ir sastrutojis zobs. Ķērās pie lietas, iešpricēja, sāpes visa procesa laikā jutu ļoti maz, par to vismaz prieks. Sašpricēja zāles zobā un uzlika pagaidu plombi. Pieprasīja man par to 50 eiro! Aizgāju mājās un devos gulēt. Pa dienu pamodos ar ļoti sapampušu vaigu. Nodomāju, ka labi, varbūt tā jābūt, tāpēc nepievērsu uzmanību. Aizgāju gulēt vakarā un 2-3 reizes modos, jo stipri pulsēja vai nu zobs, vai arī pats vaigs, nevarēju saprast. Nākamajā dienā piepampums bija vēl lielāks un vaigs sāpēja vairāk. Tā nu šodien, 25. oktobrī aizbraucu uz Stomatoloģijas institūtu, kur man pateica, ka darbs ir veikts ļoti neprofesionāli un, ka pats ārsts arī nav tas labākais, kā arī, ka "Denta" ir baigais kantoris, kur nevajadzētu labot zobus. Tā nu man šis zobārsts Stomatoloģijas institūtā atgrieza vaļā smaganu un izsūca strutas. Vaigs ir piepampis, taču sāpes nav ne tuvu tām, kādas bija pirmstam. Viņš visu skaidri un gaiši izskaidroja, ko darīs un kā darīs, kā arī izskaidroja, ko man vajadzēs darīt. Tāpēc es jums neiesaku doties uz DENTA.LV, ja nevēlaties lieki tērēt naudu un nervus.

T

E ELLIO 27.10.2015

17 gadi un sastrutojis zobs? Kur Tu biji ātrāk?
Zobārsts vainīgs, ja zobs sastruto?

A Anda Anda 31.08.2016

Mūsu zobārstniecības cenas ir pilnīgi neadekvātas mūsu algām. Tāpēc arī cilvēki iet pie zobārsta tikai tad, kad zobs sastrutojis. Bet Ellio atkal šarmē ar saviem daudzajiem debīlajiem komentāriem.

T threeloco 10.11.2015

@ELLIO Nē, zobārsts ir vainīgs, ka neiztīrīja man kanālus, vai arī neatgrieza vaļā smaganas, lai strutas tiktu ārā. Viņš vienkārši salika zāles iekšā un aizsita ciet. Ceru, ka ar galvu sanāk arī domāt tev.

E ELLIO 15.11.2015

Paklau, mazulīt! Izmācies, izstudē un tad gudri spried par kanālu ārstēšanu, labi? Ne Tev norādīt ko un kā ārstēt!

A Anda Anda 31.08.2016

Labi, ka visi zobārsti nav tik stulbi, lecīgi, iedomīgi un paštaisni kā Ellio! Klausies, Ellio, tu taču esi galīgi dumja! Apriebušies visur tavi daudzie stulbie komentāri!

V Vilis_vilis 13.12.2015

Tā arī nesqpratu, parādu nokārtoja? Vrb nenokārtoja.ā un allaha sods šo skāris!!!