www.sudzibas.lv Denta Bez rezultaata izmesta nauda un laiks!

Denta.lv - Bez rezultaata izmesta nauda un laiks!

Sveiki.Kādu laiku atpakaļ priekšējais plombētais zobs sadrupa, paliku bez viena priekšējā zoba!Tātad!Pierakstījos pie protezētajās uz konsultāciju, (Dr.Armane) uzzināju cenas, redzēju paraugus, sapratu, kas gaidāms ņēmu padomu un gāju pierakstīties pie ārstējošās zobārstes, kas sagatavos kronēšanai!Tiku pie 'sakarīgas' ārstējošās zobārstes, kas trīs mēnešu laikā salaboja tikai 2 zobus, un kaut, ko iesāka citos zobos urbt nepabeidzot tos līdz galam. + 3 reizes pārtaisīja vienu zobu, jo redziet viņš vienā vietā drūp. (Par laimi nebija jāmaksā par plombēs pārlabošanu!)! + blakus iztrūkstošajam zobam ko arī laboja praktiski nojauca visu un uzplombēja pa jaunu, vēl pie tam šķībi (Pasakot ja nesanāca, no augšas izskatījās labāk būs bišķi šķībs!)??? Pēc šiem trīs mēnešiem ar iztērētiem pie 200 eiro, (Dr.Ulska) nonāca pie secinājuma, ka nemaz nevar sagatavot priekšējo zobu kronēšanai, tāpēc teica, lai pierakstos pie citas zobārstes!Pēc divām nedēļām tiku pie dr.Porietes, kura it kā sagatavos zobus kronēšanai. Jau pirmajā vizītē ar nelabvēlīgu attieksmi saka, ka neko nedarīs! Jo mani priekšējie zobu kanāli nederot kronēšanai! Vajagot inlejas + dentā nesot tādas aparatūras, lai to izdarītu, tāpēc sūta uz stomatoloģijas institūtu pie savas draudzenes un gaida mani atpakaļ,! Pfff!! Izrāva nervus, abiem priekšējiem zobiem, aizplombēja samaksāju naudu un beigās pasaka, ka tas nekam neder vajagot galīgi citu procedūru!!! Gandrīz 4 mēnešus vilka gumiju ar kaut, ko skaloja smadzenes un beigās sūta uz citu iestādi! Pašam paliekot vēl, jo projām, bez priekšējā zoba!