www.sudzibas.lv Denta Slikts serviss, un bojājumi.

Denta Zobārstniecība - Slikts serviss, un bojājumi.

Tāda sāpēja zobs tik traki kad nolēmu braukt uz tuvāko zobārstniecību kas uzreiz var pieņemt. Aizbraucu uz ''denta'' brīdināja kad būs jāmaksā, pie sienas bija arī cenrādis. Man bija jāizrauj 5 sakņu zobs, kas izmaksāja 50ero un +10 ero par narkozi. (esmu nepilngadīgs.) zobu izrāva 5-10 minūšu laikā, sāpes arī jutu ļoti maz. Bet problēma sākās tagad, divus ar pusi mēnešus vēlāk. Vienu rītu pamodos, ar nenormāli sapampušu vaigu. Tā ka tiešām pats nobijos. Jutu nelielas sāpes vietā kur tika izrauts zobs. Nevēlējos gaidīt tapēc tika sazvanīts zobārsts siguldā kas arī tajā pašā diena pieņēma. Aizejot opie šī zobārsta un uztaisot rentgenu izrādijās kad iekšā ir palikušas vēl 2 saknes, no zoba kuru man ''izrāvā'' un noplēsa tādu naudu. Priekš tādas summas arī attieksme nebija apmierinoša. Neiesaku nevienam izmantot šo zobārsniecību.

E ELLIO 15.09.2017

Jaunais cilvēks,cik sakņu zobs tad Tev tur bija domāts? Septiņu? Nu tādi brīnumi vēl nav dzirdēti...
Mans viedoklis, Tev izrāva trīssakņu vienu zobu un vēl palika saknes blakus, kuras bija ieaugušas smaganā un zobārsts neveicot rentgenu nevar vizuāli pateikt,ka zem smaganas ir saknes.