www.sudzibas.lv Denta Vienaldzīga apkalpošanas

Denta - Vienaldzīga apkalpošanas

Tātad 2018. Gada 30. Aprīli, kad ir svētku brīvdienas... Saka piepamt smagana zem 6 zoba un neizturamas sāpes. Pa cik šaja diena principa visur ir brīvs, nolēmu doties uz dentu pēc palīdzības... Zobārsts apskata manas sudzības... Zobi visi veseli, laikam, iekaisums zem zoba... Ok... Bet man sap... Ari pampums ir... Man izrakstīja antibiotikas... Ja nepalīdzes bus jārauj ara. Bez rentgena tik vienkarsi nosaka diagnozi. Dodos majas ar sapem.. Saku dzert antibiotikas. Pēc 2 dienam kad svētki beigusies tieku pie savas zobārstes. Viņa šoka... Zobs kustas jau cik smaganas piepampusas... Strutas... Uzreiz urbj vaļa zobu lai viss sak tirities un nojiet spiediens no zoba. To man vajadzēja jau izdarit denta. Bet tāda sajuta ka viniem vienalga. Es te tik pasežu patēloju zobārstu... Katra zina ceru ka ši bus pedeja reize kad bus jādodas akuta situācija uz dentu. Esmu loti neapmierināta. Samaksāju 10 euro... Bet pirma palīdzība netika sniegta.