www.sudzibas.lv Denta Slikts serviss

Denta - Slikts serviss

Registratore varda mara (uzvardu, prasot ari otrreiz, nenosauca) ir apbrinojami rupja. Zvanot pieteikt viziti un visparigi zvanot jebkadam klientu servisam, ''iesledzu'' savu ipasi pieklajigo raksturu, jo gribu, lai viss vienmer tiek mierigi pieteikts un atrisinats. Bet cik gan man ir liela vilsanas, kad, neskatoties uz manu superpieklajibu, telefona otra puse atrodas pats briesmigakais klientu apkalposanas serviss! Zvanot uz ''denta'' kliniku (zvans veikts 23/07/2018 plkst 16: 56) uzreiz saku, ka velos uzzinat, kad ir pats tuvakais laiks vizitei, jo sak ''noesties'' pagaidu plomba. Man uzreiz atcert - uz cik ilgu laiku dakteris ielika? Saku godigi, ka dakteris nenoteica laika limitu, tikai noteica, ka lidz gadam varu staigat. Tad man rupji atcert, ka bus jau drosi vien gads cauri, ka sak drupt, ko? Saja mirkli registratores maras balss tonis liek man saviebties. Vai tad vinas uzdevums ir nosodit pacientus vai tomer registret viziti? Turpinu but laipna un nepadodoties maras rupjibam, saku, ka velos viziti vakarpuse. Atkal atcert - cikos tad ir vakarpuse? Saku, ka pec sesiem. Un atkal man maras tona del uznak besis - vakars tacu sakas no plkst. 18: 00, to tacu mums visiem skola iemaca, kad jasak ''labdien'' vieta teikt ''labvakar''. Tad vel mara nesaprot, ka rakstas mans sarezgitais uzvards. Atkal sakas nepieklajigi ''paga, paga, paga''; meginu pateikt, ka mana kartina jau viniem ir - tad mara nelauj man teikumus lidz galam pabeigt. Nu vispar pilnigi tizli, neko vairak nevaru pateikt! Negribas isti iet uz to kliniku, bet taja pasa laika ieprieks pagaidu plombu liku tur. Iesaku izveleties labaku kliniku, kur attieksme ari ir laba. Summas, kas jamaksa zobarstiem pie musu algam latvija ir milzigas, bet attieksme pret pacientu dazviet ir ka pret kadu dzivnieku. To pasu varu teikt ari par kaktu zobarstniecibu ''sana el'' bikernieku iela. Tur ir vel trakak - viena registraturas dama latviski pilnigi neko nesaprot!