www.sudzibas.lv Denta Slikts serviss

Denta - Slikts serviss

Zobārstniecībā "Denta" zobārste Inga Putne ļoti pavirši veic savu darbu, laboja divus zobus, rezultātā visu izdarīja ļoti ātri, vēl nobrīnījos, jo citi zobārsti veic rentgena apskati, tīra kanālus, apstrādā zobu pirms plombes likšanas, bet šajā gadījumā uz sāpošiem zobiem uzlika plombes, kur vienam zobam plombe nav ielikta kārtīgi tikai pa virsu, bet gar smaganu zobs pliks, zobu diegs ķerās, sāp. Teica, ka sāpēšot 2 nedēļas, nu jau pusotrs mēnesis, ja ne vairāk un sāpes nerimstas. Pēc procedūras, kad bija beigusi darbu vienkārši ņēma un ieurba vienā blakus zobā, tā arī atstāja! Un vēl klienta klātbūtnē ar asistenti runā privātas lietas un savā starpā smejās, radot neprofesionālu priekšstatu par sevi. Tas nepavisam nav ētiski! 100€ izmesti ne par ko! Pirmo reizi tik paviršu zobārsti redzēju!

J

J juris124 07.08.2019

Zobārstniecībā Denta Inga Putne ir ļoti, ļoti laba daktere, gan labo zobus, gan protezē. Nekad nekādas pretenzijas pret viņas darbu man nav bijušas 12 gadu garumā. Uzskatu ka Sūdzībās viņa tika apmelota.