Denta - Serviss

Nedēļu iepriekš pierakstījāmies pie zobārsta (Daiga Šmite) tad nu pienāk diena kad jādodas pie ārsta. Braucot gadījās ceļa remonti tāpēc laicīgi piezvanīju lai paziņotu kad ir iespēja mazliet nokavēties. Mūs savieno ar dakteri vai māsiņu nav ne jausmas! Un pasaka kad mūs šodien vispār nevar pieņemt. Esot gribējuši piezvanīt. Skaist! Visūr pie zobārstiem tādas Rindas un beigās pasaka ka mēs jūs nevaram pieņemt. Bezatbildīgās personas strādā šajā klīnikā. Neiesaku nevienam.

08.08.2022

R RunčaĶepa 08.08.2022

Patīkami, ka šīs klīnikas zobārsti nevēlas aizkavēt nākamos pacientus rindā. Paldies par reklamu, zināšu, kur novērtē savu un pacientu laiku.

T taisnibascinitajs3 08.08.2022

Tieši tā, pietiek auklēties ar šitiem kavētājiem.

S SandraDimitrijeva 08.08.2022

😂 izlasiet kārtīgi tekstu. Gudri rakstit var visi. Mums netika laicīgi paziņots ka nevarēs mūs paņemt. Paziņoja tikai tad kad pati pazvaniju. Un tās 5 min nu noteikti neko neietekmē. Pēc atsauksmēm jau nu tiešam viss te skaidrs! Lai kā jūs te komentētu un aizstāvēti savus kolēģus vai uzņēmumu, nu nesanāk jums, pavisam. Šie raksti sūdzības.lv jau visu par šo uzņēmumu. Paldies par uzmanību. Un šī nav reklāma vairāk jau kā antireklāma! Veiksmi darbā lai viss izdodas!