www.sudzibas.lv Denta Šausmīga zobārste

Denta - Šausmīga zobārste

Kad naktī sāp zobs, tad jādodas uz Rīgā vienīgo 'diennakts zobārstniecības klīniku Denta un "Jāpriecājas", ka vispār
ir cerība tikt no sāpēm vaļā.. Bet! Te nu ir dilemma, - tikt dr. Mengeles (koncentrācijas nometņu ārsts ii pasaules kara ietvaros) nagos vai gaidīt rītu un braukt uz Dzirciema ielu. Es atdevos mazi, melnai, krievu tautības''ārstei'', kas izlēma ''labot'' raujamu zobu, izārdīja man pusi sejas, sabāza kaut kādu baltu vielu un paprasīja bez čeka 60 eiro. Ārprāts! Man bez narkozes izplēsa nervu, sirds no sāpēm, likās, apstājusies. Šo bābu vajag sodīt un atņemt licenci, visai Dentai vajag atņemt licenci, jo pēc tādas inkvizīcijas piekodina, ka maksāt var tikai skaidru naudu bez čeka. Vid arī tiks ziņots.

J

A AlEl 14.02.2018

1. palūdz anestēziju. 2. saki, ka vajag čeku pie apdrošināšanas.
Esmu pie viņas bijusi, visu sīki paskaidroja - zobs ir labojams, bet ja vēlos varu raut ārā. Izrakstīja antibiotikas un pretsāpju zāles. Tagad eju uz citu iestādi, jo pie uzpampuša vaiga mani neviens nākošajā dienā nevarēja paņemt, lai gan man pa nakti teica- tevi paņems, obligāti. Bet pie samaksas tā arī pateicu, ka man apdrošināšana atmaksā un ka man vajag čeku!

J jazzy_01 14.02.2018

kā viņu sauc ? Es sniegšu sūdzību MADEKKI.jo tāds monstrs NEDRĪKST skarties klāt nekam dzīvam !

A AlEl 14.02.2018

Pēc tava apraksta liekas, ka tā pati kas man bija. Ārsta zīmogs uz kvīts nav!

J jazzy_01 14.02.2018

Jā,es arī atpazinu pēc pretsāpju līdzekļa un antibiotiku receptes. ko man iesmērēja,gluži kā Tev,kur arī NAV ĀRSTA ZĪMOGA,tikai paraksts.Var saburtot ,ka Ludmila Utica vai Utina.Es brīnos par Dentas pofigismu, jo NEVIENA sūdzība ,kas te ievietota,nav atrisināta.Vispār klusums.
Labi,ka neizmetu recepti-vismaz kāds pierādījums.

A AlEl 14.02.2018

Par recepti es nezinu, uzreiz aizgāju zāles sapirkt, jo visus Ziemassvētkus nomocījos ar sāpēm. Būtībā man tajā vakarā neko neizdarīja, uztaisīja rentgenu, pateica, ka viņa neko nevar izdarīt un lai pierakstos pie cita ārsta nākošajā dienā. Nu bļīn man vaigs bija kā kāmim. Un tas zobs nebija caurs vai kā citādi bojāts. Zem zoba bija iekaisums, kurš ir veidojies vairāku gadu garumā... to man pateica citā zobārstniecības iestādē. Labi, ka izvairījos no raušanas Dentā, protams, tas ir lētakais variants, jo es zobu jau ārstēju pusotru mēnesi un lēts prieks tas nav...

K Krišs 14.02.2018

Nez, esmu bijis tur divas reizes, man viņa likās ok.
Pirmkārt, sūdzības autors ir mulķis, jo vajag priecāties kad vispār kāds naktī tev palīdz.
Otrkārt par čeku esi muļķis x2

J jazzy_01 16.02.2018

Tev,Krišs,neviens neko te neprasa.Turpini pa naktīm iet pie zobārsta,nevis pie meitenēm. un priecājies :-)))

Sigita Bronze 15.02.2018

Sūdzības autors ir muļķis - pacieties līdz rītam un tad vari skriet uz slimnīcu, lai izrauj/salabo zobu :)

J jazzy_01 17.02.2018

Izskatās pēc Denta registratores komenta...kad S Ā P tad rīts ir 100 gadu attālumā.

J jazzy_01 16.02.2018

Par Dentu atkal ielikta sūdzība...No comments.