www.sudzibas.lv Denta Nepatiesa informācija sākumā, 2x lielāka summa beigās

Denta - Nepatiesa informācija sākumā, 2x lielāka summa beigās

Labdien. Vēlos vērts jūsu uzmanību par Denta zobārstniecību. Uzsveru, ka esmu loģiski domājošs un parasts cilvēks, kas ir ļoti padomājis pirms rakstīt šo. Izlasīju, ka sūdzības ir daudz sudzibas.lv un tieši šāda arī. Tāpēc uzskatu, ka, ja neēsmu viens, kas par šo raksta - tad noteikti ir problēma (no cilvēciskā viedokļa) . Bijām apvaicājušies uz vietas reģistratūrā par iespējamo cenu, bijām arī to pašu jautājuši telefoniski par iespējamo viena zoba, viena cauruma labošanu - nepārprotami atbilde bija min 20 un max 40 eiro. Bet rezultātā pēc procesa saņēmām čeku "zobārstniecība 1" - 65 un "zobārstniecība 3" - 6 eiro. Samaksājām. Bet, tad atsausa atmiņā sākotnējā informācija par summu līdz max 40 eiro. Mūsu gadījums nebija nekāds īpašais, vienkārši viena zoba/viena cauruma labošana. Pajautājām konkrētu sarakstu ar izcenojumiem: rentgens - 6, anestēzija - 5, jūtīga zoba apstrāde (jūtīgi ir visiem vai tikai mūsu gadījumā?) , helioplombe - 45 (netika jautāts kādu liksim. Ir kāda īpaši labā? Vai ir izvēle?) , zobu pārbaude, konsultācija - 10. Kopumā no solītiem līdz 40, bija 71. Noprotu pēc sūdzībām, ka tāda Denta ir prakse - nosaukt uz gandrīz par pusi mazāku summu. Un gaida mūs uz vēl uz 6 zobu labošanu. Rezultātā vienkārši neticiet sākotnēji nosauktajai cenai un, ja pie viņiem vēršaties rēķināties ar nosaukto summu gandrīz dubultā. Ārste Zoltnere bija mūsu zobārste.

D

E ELLIO 26.03.2019

Cena var atskirties,ja saakot iznjent kariesu,izraadaas,ka tas aiznjem visu zobu, nevis kaa saakumaa domaa,ka mazs caurums.Bet tad zobaarstam buutu jaaiznjem tikai puse kariozo masu,ja 70 eur vietaa varat maksaat tikai 40?

D daicisk 26.03.2019

Paldies par komentāru. Nekāda informācija par katiesu netika minēta ne mutiski, ne papīros. Pirmo reizi dzirdu no Jums. Aizstāvat Denta kopš 2015 gada kā var redzēt. Prieks, ka Jums palīdzēja bez maldināšanas!

C critical thinker 26.03.2019

nē, konkrēti Dentu šis/šī neaizstāv. šis kadrs vienkārši uzskata, ka zobārsti (viņš/viņa ir zobārsts) ir sabiedrības naba, viņš/viņa cilvēkiem zobus neārstē, bet sūta uz institūtu.

C critical thinker 26.03.2019

sarunā klāt nebiju, nezinu, kā tika solīts. ir jāuzsver, ka tas ir minimālais un gala summa atkarīga no apstākļiem.

veesaa007 27.03.2019

Skaidrs, ka cilvēks nevar visu zināt, bet, ja pat nesaprot, ka caurums zobā ir tas pats kariess, tad kā var komentēt ārsta darbu? Pie tam- zobam ir vairākas virsmas- 5 gb! Attieciigi no virsmu skaita tiek aprēķināta cena. Kariesa lielumu/ dziļumu redz tikai tad, kad aturbj zobu vaļā.

E ELLIO 27.03.2019

Man rodas iespaids,ka sabiedriibas nabas ir dazi pacienti, kuri iedomaajas,ka ja vinjs maksaa, tad aarstam vinja prieks'a ir jaaritina sarkans pakl'ajs.

C critical thinker 11.06.2019

nē, kur nu, savu sarkano paklāju ar zelta strīpiņām, kas ir tev pašam/pašai izklāts kabinetā un uz kura stāvot Tu visus sūti uz institūtu, vari sev paturēt.
man nevajag sarkanu paklāju, man neko īpašu nevajag. man vajag, lai sataisa, kas taisāms, bez komentāriem un apd-šanas. un pacienti ir klienti. arī nosacītajā bezmaksas medicīnā, kur nu vēl jūsu pārcenotajā nozarē (atkal uzsvēršu - Rīgā)

J Jolanta 03.11.2019

Sarkanais paklàjs noteikti nav vajadzígs,bet elementàra cieņa gan.Nav normàli,ka paciens séź kréslà,bet daktere ar savu asistenti ,,séź telefonà,,un ķiķina,un apsprieź privàtás vajadzìbas.Tas nav mainíjies arí tagad.Plus vél izdara liekas manipulàcijas,lai vairàk iekasétu.

Saivii 11.06.2019

Kariess vai nē,bet ja rakstīts,ka eur40 max,tad kāda joda pēc,cilvēkam liek maksāt eur65? Idiotisms.