www.sudzibas.lv Denta zobu labošana

Denta Klīnika - zobu labošana

Ieteikums tiem, kas taisās tuvākajā laikā apmeklēt Denta klīniku, konkrēti pie zobārstes Diānas Zariņas, gāju labot 2 mēnešus atpakaļ priekšējos zobus, finālā zobam jau pēc nedēļas ir nolūzis stūris, tik neglīti man pirmo reizi sataisīja, vienam zobam( gaismas plombē ir dzeltena otram balta, paskats tāds, it kā man zobu pasta būtu iespiesta starp zobiem.bet tas jau vel nav vis, abi zobi pēc šīs labošanas ir palikuši jūtīgi, ieēst nevar, iedzert nevar, visu laiku jūtīgi, pie kam ir tāda sajūta ka tur kaut kas kustās, ar nagu velkot, ķeras nags salaiduma vietā! tā man ir pirmo reizi!
ko darīt? neko!!!
tā kā man čeku neiedeva, samaksāju pāri 50ls, tagad zvanu un man saka, ak nē, redz garantijas remonts tāds nepastāv, nāc atkal pa savu naudu un ņem zobiem ārā nervus un jāpielabo tas nolūzušais stūris, kas ir labi redzams priekšzobiem!
tā kā jā var, labāk ar līkumu, gāju tur pirmo reizi, kādu ārstu pieskrāpēja recesijā tādu ņēmu, otrreiz neparko( kaut gan ļoti simpātiska un laipna daktere:)) bet no tā nekādas jēgas nav ja atkal jāiet vis pārtaisīt..un atkal jāmaksā ap 60ls
kur sūdzēties par šādiem gadījumiem nezinu, jo tur visiem ārsti strādā paši par sevi,
ja kurpēm un tv ir garantija, kapec cilvēks nenes nekādu atbildību par savu darbu?

E

I iveta 16.04.2010

Piekrītu, ka čeku jāprasavienmēr it sevišķi par tādu summu kā 50Ls)Pat nav jāprasa, bet stomatoloģijai pašai jadod.Vai tad viņi pat mutisi par savu darbu nedod garantiju???Un Tevi pilnīgi natcerās?Ar tādu vēl nebiju saskārusies :-(

A agita 16.04.2010

Man arī ir ļoti negatīva pieredze ar šo klīniku. Nevienam neisaku tur ārstēties. To apstiprina arī daudzas citas sūdzības, kas šeit ievietotas.

E Ella 24.04.2010

ar so kliniku ir loti jauzmanas un savu kaju es tur vairs nespersu! Biju tur pirms 3 gadiem, kad man noluza aizmugurejais zobs, sataisija un visu laiku diica tas zobs un sapeja, izradas atstajusi dalju no instrumenta, jo tika tiriti kanali, un saka, ka mana vaina, jo es didijos, kaut gan neko es nedidijos, aizgaju atkal pie viniem, iztaisa rentgenu un saka, ka viss ok, un pec gada tas zobs saluza uz pusem, tad nu gaju skaidroties pa tieso pie direktores un man to zobu iztaisija bez maksas velreiz un smuki.Vajag par visu pastavet, es nu nelausu sevi apbizot kk idiotu deelj.un ja, izradijas ka ta diksana man bija, jo tika atstata nerva dalinja ieksa.Tagad es eju uz dental kliniku- dental.lv kr barona iela, loti mili zobarsti un higienisti un burviga attieksme, slaveju!!! :)

K Klient 10.09.2011

Šausmīga attieksme pret klientiem, īpaši bērniem. Interesē tikai nauda viņus.

K konditors 31.10.2012

Es arī tur laboju -viss ok. Dakteris Alkadi strādā ļoti rūpīgi.