www.sudzibas.lv Denta Nolauzts instruments

Denta Klīnika - Nolauzts instruments

Pabiju arī es šajā miestiņā. Pierakstījos pie z - ārstes a.Neilandes - info teica, ka ļoti laba dakterīte, lai dievs dot viņai tādai būt. Nolauza man instrumentu zobā, neko nepateica un staigā tālāk :) super. Zobu kanālu tīrīšana tiek veikt 30 min, bez jebkādām kanālu mērīšanām un īpaši rūpīgām tīrīšanām. Pēc šī apmeklējuma griezos nakts vidu stomatoloģiskajā institūtā, kur tad arī konstatēja faktu par nolauztu instrumentu. Rezultātā ārstniecība netika turpināta dentā. Pēc laiciņa izrādās ka zobs kurš labots turpat dentā un kuram nav nerva man sāp līdz ārprātam un viss no jauna atkal. Visu šo laiku dzīvoju uz pretsāpju līdzekļiem uttt. Aizmirsu piebilst, ka dentā arī lāga nevar noteikt caurumus zobos - laikam neredz :) nekad vairs tur neatgriezīšos - lielākais murgs manā dzīvē!!!

G gurkjis 22.09.2008

Nevajg staigaat uz dulo pa pagriides iestaadeem labs zobaarsts latvijaa maksaa 40ls par reizi bet to vel vajag pamekleet

T toony 22.09.2008

Nu vispār Dentā maksā 40Ls par reizi. Es eju pie citas ārstes Dentā un esmu apmierināta.

P predo 22.09.2008

Man jau smiekli nāk, ka pacients protams vislabāk zin, kā mērīt kanālus un kā tos pildīt:)))))))))

L Laura 23.09.2008

Par to kanālu mērīšanu - tad kad laboju Dentā, tad domāju ka tā arī notiek tā tīrīšana, bet nonākot stomatoloģiskajā institūtā pieredze bija pavisam cita. Tad jau kaut ko zinu 3 mēnešus labojot zobus ne, pateicoties Dentai nākas visu pārtaisīt!!!

P predo 23.09.2008

Nuja stomatoloģijas institūts jau mums vienīgā pareizākā un krutākā vieta.Zin tik paši sev kā cenu uzsist, plēst deviņas ādas pār acīm no citiem par saviem kursiem un nolikt citas privātprakses.

D dzuse 03.10.2008

Nejausi uzgaju uz so rakstu!!!Es nezinu, man laboja si dakterite ari vienu zobu un esmu loti, loti apmierinata. Pirms labosanas bij briesmiga stavokli, kanali bij aizpilditi ar kaut kadu citu materialu, bet plombe uzlikta ka plocka, ne pauguru ne visuru. Si daktere paveica neiespejamo, izglaba zobu un vel tadu smuko formu uztaisija. Esmu loti, loti apmierinata un nemaksaja dargi.Paldies vinai par to!!!Kas attiecas uz institutu, tur ir taaaaaads kantoris. Naudu ples, starp citu cena neatbilst kvalitatei un strada tap-lap. Tadas plockas uztaisa un vel nodirs pa pilnam!!!

T tatjana 13.01.2009

Klinikaa Dentaa straada vairaak nekaa 20 zobaarstu, taapeec nevaar spriest peec vienas nekompitentas zobaarstes darbiibas par visu kliiniku...Es daudzus gadus apmeekleeju Dr PUTNE...Loti liels speciaalists..patiesam stomotologs no dieva..zelta rokas..Straada loti akuraati..un kvalitatiivi..

S slienis 26.02.2009

buusim godiigi- nav shinii pasaulee NEVIENA taada zobaarsta, kuram nereizi nebuutu paarpildiijies kanaals vai ieluuzis instruments vai nepadevusies aarsteeshana kaadam zobam un to iespeejams naacies izraut- kaa saka pat vislabaakajam aarstam ir sava kapseeta! bet nevar vienas neveiksmes deelj nolikt cilveeku! ja vinjsh 1000 cilveekiem ir sataisiijis ideaali un vienai izlepushai histeeriskai kundziitei kaut kas nesanaaca, nevar vinju noniecinaat! driizaak var paskatiities vai tik tam suudziibbiibelei negadaas dikti biezhi uzrauties neprofisionaaljiem, shmaukljiem, zagljiem, korumpanties, braakjdariem utt... varbuut vaina jaameklee sevii???? ;)

M mii to slienis 14.03.2009

Taa jau arii shad tad gadaas, ir ok... Bet iemet mekleeshanaa Denta un paskaties, cik suudziibas un komentaari katrai suudziibai izlec... Traki daudz darba "VIENAI izlepushai, histeeriskai kundziitei..."

J jugu 14.03.2009

Lasu Sliena komentaru un nevaru saprast - vai tas teikts nopietni??? Gandriz vai ta sanak, ka tas gluzi normali - zobarstam sanak kluda, bet tas tachu nekas un ka nav kauna sudzeties... Tad jajauta, vai zobarsts nav ARSTS??? Un, ja gadijusies kluda, vai atdod pacientam atpakal naudinu par ta saukto arstesanu un atvainojas. 100%, ka ne.

Ja, kludas var gadities katram arstam, bet LV arstiem kludisanas ir sistematiska. Un sistematiska tiesi tapec, ka neies jau iespringt, man tachu par to tapat nekas nebus.

X xxxxx 14.03.2009

Tas, ka zobu dakteris nem lielaku samaksu, nenozime, ka tas arste kvalitativak, tapec neiesaku ipashi shajos laikos dzities pec tiem dakteriem, kuri nem lielas summas, bet izvertet. Dakteris var nemt lielaku samaksu tikai tapec, ka ir dargaka telpu ire, grib vairak nopelnit u.t.t. Nerunashu par plombeshanu, bet man ir tipisks piemers ar zoba raushanu: es aizgaju pie vienas dakteres, kura man riktigi sabrauca augumaa iesakumaa un, kad izradijas, ka zobs jarauj ara, pajautaju cenu. Pie vinas tas maksa 20 Ls. Es pie tada daktera vairak ne par ko dzive ngribu iet, jo tik uzdina riktigu stresu.

Es pec paris dienam aizbraucu uz blakus pilsetu un tur izrava zobu man par 7 Ls, kas ir gandriz 3x leetaak un attieksme no tas zobu dakteres puses bija vnk fantastiska. Tik laimigs pec zobu daktera apmeklejuma es nebiju nakd juties! Taa kaa, iesaku sakuma visu izvertet, pirms skriet pie ta dargaka. Ari viena zoba sataisishanu noteikti var atrast letak par 40 Ls un kvalitate ne vienmer bus zemaka!

L LAURA 04.10.2009

Dentā strādā dažādi cilvēki, cik dzirdu, normāli, kļūdās visi, viss ir atkarīgs no savstarpējā kontakta, kā prot to visu risināt, uzkakāt uz galvas otram ir viegli, bet, kad pašam pļeka uzkrīt uz auss, tad nezin kā savākties...

A albis 04.10.2009

es piemēram zobus pats sev laboju jo neuzticos neveinam, ne autoservisam, ne pulksteņu remontam, ne ķirurgam.u.c.

š šeherezade 04.10.2009

Albi, cik Tu ņemtu par kanāla tīrīšanu un keramikas protēzes izgatavošanu?Gribu dažus kundes Tev piespēlēt...:D:D:D

A albis 04.10.2009

Tev Šehe pa LĒTO, bet tiem kas sūdzās zobus izsistu vispār par brīvu.vot tā Laura.

A antena 13.09.2013

Man ar atklāja instrumentu saknē, 3 gadus staigāju un tagad vairs nevaru, sāp pat guļot, bet zobārsts jau varēja pateikt, zini man tā sanāca, jums jādodas uz SI, lai zobiņš neiekaist. Bet šī neko, pat kanālus neaizpildīja, tik tā virspusēji un plombe virsū un ej.

J Jupiters26 29.09.2017

Katram sava pieredze ar Dr.Putni! Man ļoti negatīva!