www.sudzibas.lv Denta Nekvalitatīvi pakalpojumi

Denta Klīnika - Nekvalitatīvi pakalpojumi

Gribētu vērst uzmanību pirms izmantosiet diennakts zobārstniecības klīniku Denta. Kādā no decembra sestdienas rītiem sasāpējies zobs, un ap plkst. 10:00 apmeklēju šo klīniku, kur atvēra zoba kanālu un izrakstīja recepti. Par šo pakalojumu samaksāju Ls 25, - Čeku DENTAS darbiniece neizsniedza... Aizejot pirmdienas rītā uz citu zobārstniecības klīniku, tika konstatēts, ka man tika atvērts vesela zoba kanāls, bet sastrutojošais nemaz netika aiztikts. Tika izrakstītas antibiotikas, bet, pateicoties Dentas "pakalpojumiem" zobus neizdevās glābt. Viss žoklis bija sastrutojis, rezultātā paliku bez diviem zobiem.

I

D dabuu 12.01.2011

Vai zināji, ka daļai zobārstu kā medus maize nolikt otra kolēģa darbu?Kāpēc?tāpēc, ka katrs domā, ka ir pats krutākais un labākais.Tā saucās konkurence.

O o 12.01.2011

Tas otrs zobārsts apzināti atvēra veselā zoba kanālu? Tāda esot konkurence?

D dabuu 13.01.2011

Nu pirmais zobārsts noteikti apzināti atvēra vesela zoba kanālu, kātad.Vispār zobārsti to vien dara, kā rauj veselus zobus, veseliem zobiem rauj vaļā kanālus, arī plombē veselos zobus, kuros nav caurumu:DDDDD
Tad tāds pasaules staigātājs(Pacients, kas pats nezin ko grib un skraida no viena ārsta pie otra), aiziet pie cita ārsta, kuram bijusi studiju laikā sveša ētika un nu ņemas nolikt kolēģus.Diemžēl, zobārstu vidū ir raksturīgi nolikt vienam otru.

I invers 13.06.2011

Denta nav sliktākā, bet savlaik, kad bija dr.Jurģele, tad gan nebij labi