www.sudzibas.lv Denta Neejiet uz šo iestādi

Denta Klīnika - Neejiet uz šo iestādi

Biju savu bērnu pierakstījusi pie zobārsta klīnikā denta. Ieradāmies 10 minūtes pirms vizītes sākuma. Reģistratūrā neviens darbinieks nebija sastopams. Gaidījām ar cerību, ka kāds parādīsies. Pēc kāda brīža piegāju pie kases un jautāju, kur mums griezties, ja esam atnākuši pie zobārsta. Kasiere pārgriezusi acis uzkliedza, ka te ir kase un mums jāiet uz reģistratūru. Bet reģistratūrā neviena nav! Te kur gadījusies, kur ne atskrien reģistratore un sāk kliegt, ka nav ko staigāt pie citiem lodziņiem jāstāv un mierīgi jāgaida. Vārdu sakot tādu attieksmi pēdējo reizi biju pieredzējusi padomju laikos. Kad beidzot bijām reģistrējušās un noģērbušās reģistratore paziņoja, ka mūsu daktere pieņem blakus ēkā un gaidīt jāiet pagalmā. ģērbāmies atpakaļ un gājām uz norādīto vietu. Kaut arī pulkstenis bija jau 9. 05 norādītās durvis bija slēgtas. Pēc kāda laiciņa atnāca māsiņa atslēdza durvis un iegāja iekšā. Kaut arī mēs nepārprotami stāvējām pie šīm durvīm neviens mums nepavaicāja vai gaidāt dr. Aleksandrovu. Un neaicināja arī iekšā. Vēl kādu brīdi pastāvējām un tad nolēmām iet iekšā un noskaidrot vai vispār esam pareizi atnākušas. Māsiņa paņēma dokumentus un lika gaidīt, jo dr. Dzīvojot Pārdaugavā un nav zināms kad viņa atbrauks. 9. 30 mums uzsmaidīja laime - nāca dr.Aleksandrova ar lieliem iepirkuma maisiem rokās. Pagāja mums garām, nesakot ne labrīt, ne arī atvainojās par kavējumu. Kad beidzot tikām krēslā dr. Nepajutāja pat kas kaiš. Tikai savā nodabā darbojās. Rezultātā man bija sabojāts garastāvoklis visai dienai un izjaukti dienas plāni, jo tā saucamajā klīnikā pavadījām 1. 2 stundas ilgāk nekā plānots.

T toony 17.12.2008

Eju uz šo klīniku, ne reizes nekas tāds nav gadījies - eju pie dakteres Gasparjanas - tāda jauka meitene, vienmēr zvanu viņai, pat nezinu, kur ir reģistratūra, jo jāiet uzreiz uz kabinetu. Un cik zinu, tad šai klīnikai it kā tikai viena ēka ir... un pagalma nav, jo durvis iziet uz ielu...

P pacients 21.12.2008

Nu diemžēl ne man ne manam bērnam nav šajā klīnikā personīgās zobārstes . Tāpēc biju spiesta zvanīt uz reģistratūru pieteikties un arī visas formalitātes tur kārtot., , Ja durvis iziet uz ielu tad Ēkai nav pagalma, , - tas gan ir interesants atklājums. Nu tad nākamreiz iesaku piezvanīt uz reģistratūru un pieteikties pie dr Aleksnandrovas. tad vismaz būs iepēja iepazīties gan ar, , laipno, , reģistratūras dāmu, gan pagalmu apskatīsiet, un otru ēku arī nāksies pameklēt.

T tibi 22.12.2008

Nesaprotu, kāpēc bērns jāved uz Dentu, ja ir iespējams vest uz Dzirciema ielu vai Stabu 9?Tā ir specializēta tieši bērniem.

F faile 08.03.2009

pati strādāju šai Dentā.un ko varu cieši ieteikt-neejiet uz reģistatūru-izlamās, nievājoši izturēsies. labāk pa taisno pie sava daktera uz kabinetu un problēmu nebūs.dakteri ir pārsvarā visi feini..bet reģistratūrā tikai sabojāsiet sev dienas noskaņojumu.diemžēl-priekšniecība uz to nereaģē...

M mii to slienis 12.03.2009

Es arii tur neesmu saveejaaa, tapeec zvaniiju uz regjistratuuru. Norunaatajaa dienaa un laikaa ierados. Vispirms iegriezos tieshi regjistratuuraa, lai noskaidrotu, kur iisti tas kabinets uz kuru man jaaiet... Taa vecaa tante saakumaa gribeeja man taisiit kartinju un pieregjistreet- lai dodot pasi!
Taas man liidzi nebija, uz ko shii iepleta acis kaa taa bez pases! Lai nu kaa, ar manis nosaukto pesronas kodu vinjai nepietiekot un nepiekrita arii idejai pasi atnest veelaak...
Galu galaa, pie aarstes taa arii netiku. Protams, tagad mekleeju privaatu kliiniku, uz kuru aizieshu, zobu salaboshu, naudinju samaksaashu un nekaada stulba kartinja man nebuus vajadziiga! Vai tad man vispirms nav tiesiibu paarbaudiit, taa teikt, uz savas aadas, kaa aarsts un kliinika straadaa, pirms es izdomaaju vai veelos kjluut par shiis kliinikas klientu un pieregjistreeties patstaaviigaam paarbaudeem?

J jugu 12.03.2009

Nea, ambulatorā kartiņa vajadzīga gan - pat ja Tu ej tikai pie higiēnista, pat, ja tikai vienu vienīgu reizi pie dr. un vairs pie viņa neiesi nekad.
Bet par attieksmi es Tev piekrītu par visiem 100 %. Visu var sarunāt un nokārtot pieklājīgi. Un klientam paskaidrot, ka tas ir vajadzīgs un kāpēc.

O Oksana 13.03.2009

Visas reizes kad Biju Dent'ā, daktere bija superīga!

Reģistratūra sēž vecas tantes, kas bojā imidžu, bet dakteri ir ļoti labi!

N nati 22.05.2009

TOONY - es atšķirība no tevis gan DENTĀ ESMU BIJUSI ne vienu reizi!!! un pagalms tur ir un arī otrā
ēka arī!!! Nezinu kur tu bijusi, varbūt vienkarši taisi reklāmu darterei???? ha ha ha !!!
Par nelaipno reģistratūras darbinieku attieksmi PILNĪGI piekrītu!!! Es tur pirmāja reizē pavadīju pusstundu (ja ne vairāk) un tāpēc nokavēju pie dakteres pieņemšanas laiku!!! Dentas vadībai ir jālabo kaut kas šajā ziņā, jo galu galā klientu būs mazāk!!! Bet mana daktere - J.V gan ir laba un tikai pie viņas arī iešu, kaut man arī nepatīk tā sistēma ka jānaksā pie viņas un bez čeka!

I ināra 22.05.2009

Ja vajag salabot zobiņu, es iesaku apmeklēt zobārstniecības klīniku "PORTA VIA" uz Bruņinieku ielas 28.Man meita ieteica dakterīti Sandriņu, pie viņas šodien arī laboju zobiņu.Ļoti patīkama, iejūtīga dakterīte ar pieredzi savā specialitātē.

L Linda 22.01.2010

Noteikti nevajag spriest pēc viena neveiksmīga gadījuma!
Katram no mums taču gadās nelāga diena vai ne?
Uz šo klīniku iet visa ģimene sākot ar tantēm un krustmātēm beidzot ar vīru un vecākiem.
Tādi ārsti kā ir šeit, pat tādai zaķpastalai kā mans tētis ir vairāk kā pa prātam - ar prieku ejam pie zobārsta un ja ejat ar bēnu noteikti iesaku Ievu Rencbergu! - labākais zobārsts kādu Latvijā nācies sastapt - parunājās, novērš uzmanību, ir cik vien iejūtīga var!
Lūdzu nevainojiet klīniku un šitik asi nereāģējiet - esiet saprotoši, visiem gadās!

Z Zane 06.12.2010

Varu ieteikt zobārstu Andreju, strādā klīnikā "PORTA VIA" uz Bruņinieku ielas 28. Prasmīgs un iejūtīgs zobu dakteris. Vienmēr ir patīkami doties uz vizīti, kā arī ar rezultātiem esmu apmierināta.

L Laura 13.01.2011

Eju pie zobārsta šajā klīnikā un pagaidām viss ok. Vienīgais par ko piekrītu 100% ir tas, ka reģistratūrā ir drausmīga attieksme, vienkārši drausmīga. Jūtos kā padomju laikos, uzbrēks, izlabās, nobolīsies un sabojās garastāvokli. Neizprotu kādēļ tur vēl šīs kundzītes sēž. Šajos krīzes apstākļos viņiem būtu jānomaina personāls un domāju, ka laipnus, izpalīdzīgus darbiniekus nebūtu grūti atrast.