www.sudzibas.lv Denta Ne kvalificēti ārsti

Denta Klīnika - Ne kvalificēti ārsti

Šaja iestāde strādā nekvalificēti ārsti! Ārsts bez pieredzes Jums pateiks kā visu māk izdarīt , bet īstenība pat rentgenu normāli uztaisīt nevarēs. Tikai runā ar medmāsu kādu picu pasūtīt, uz pacientu viņam līdz vienas vietas.
Atnācu ceturtdien vakarā, jo nebija vairs kur iet. Bet tajā iestādē vairs neiešu un nevienām neiesaku . Cenas kosmiskas , par to ka atnācāt un rentgenu , kuru pēc tam neviens ārsts nepieņems , jo kvalitāte ir slikta - 10ls , zobu noraidīšana - 45 ls un t.t . Bet uzreiz pateiks kā citā vietā Jums būs vairākas izmaksas un viņi visu izdarīs , bet darbs ir "sarežģīts" .

Gribat palikt bez zobiem , naudām un nervam - "welcome" zobārstniecības klīnikā "Denta" ;))

S surykk 07.12.2012

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, личная переписка и многое другое. Да кстати все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт-- http://ovbaza.2sms.ru