www.sudzibas.lv Denta Ļoti slikts klientu serviss

Denta Klīnika - Ļoti slikts klientu serviss

Nekādā gadījumā nerekomendēju klīniku Denta ja vēlaties kvalitatīvus zobus. Attieksme drausmīga. Man pateica, ka ir 6 caurumi gadā laikā izveidojušies, zobus tīru 2 - 3x dienā, saldumus gandrīz vispār neēdu. Man vienu "lielāko" caurumu sataisīja, čeku nedeva. Pēc tam man bija jāliek viens mākslīgais zobs, un pēc pāris dienām biju atpakaļ uz pielaikošanu, saku, ka mana blombe sāp un visa smagana ir jūtīga, medmāsa uzbļauj ka jūtīgums ir līdz 8 ned. Par ko biju šokā, nekad tā man nebija bijis. Pēc 1. Man blombe izkrita, zobs pārstāja sāpēt, zvanīju vai var mani pieņemt utt.. Uzbļāva man tik nelaipni pa tel atpakaļ, ka nospļāvos un aizgāju pie savas zobārstes. Viņa pateica, ka man nav neviena cauruma + tas "lielais" caurums ko viņi man laboja, bija parasta blombe ko pārurba un blombei kustoties tikai kairināti nervu gali. Kā jums patīk?? 6 caurumu vietā man nebija neviens, man jau neuzticība uzreiz radās, kad prasīju, kā man pa 1. Gadu var būt tik daudz caurumi, viņi man uzreiz pateica, vajag mazāk ēst saldumus vai tas ir ģenētiski. Cik profesionāli. Konkrētāk neprofesionālāko klienta apkalpošanu sniedz klīnikas Denta dr. Putnes medmāsa, viņai ir jāpiedomā pie uzbrūkošās attieksmes, vai pat profesiju maiņas.

Kauns un negods Dentai!