www.sudzibas.lv Denta Dr. Poriete

Denta Klīnika - Dr. Poriete

ļoti neiesaku dr. Porieti klīnikā "denta", 3. Stāvā, 18 kabinetā. Līdz šim ar vēl neprofesionālāku un ignorantāku medicīnas darbinieku nebija nācis saskarties.
Situāciju par labu vērsa dr. Remese šajā pašā zobārstniecības klīnikā. Paldies viņai par to! Iesaku viņu kā labu speciālisti un, kas vēl svarīgāk, laipnu un atsaucīgu ārsti.

ģi

Ju JurisV 22.02.2016

Varu piekrist Ģirtam. Pēc manas pieredzes, dr.Poriete komunicē autoratīvā stilā, augstprātīgi un neiecietīgi. Par pakalpojumu kvalitāti man sūdzību nav, taču, ja nevēlaties piedzīvot nepatīkamus brīžus, es labāk ieteiktu izvairīties no sadarbības ar šo dakteri.

El Elsa 55 23.08.2016

Pilnīgi piekrītu,loti augstprātīga būtne,kura cenšās lemt pacientu vietā ko darīt vai nedarīt .Pietam pilnīgi nepamatoti uzdod novecojušus medicīnas pieņemumus par aktuāliem.

Ad Adule 31.03.2017

Pilnībā nepiekrītu. Ir laipna, korekta attieksmē. Daktere D.Poriete izturas profesionāli un lietišķi. protams, ja vēlaties "uķināties" kā bernudārzā, tad tā nebūs.

Rg RG1993 03.11.2017

Šodien apmeklēju vizīti pie Daces Porietes. Lielisks iespaids & paveiktais darbs! Paldies! R. :)

Li Linda S. 23.02.2018

Taka baidos no visas sis padarisanas nacas braukt ar saposu zobu. Ja nebutu D. Porietes un vinas stingras nostajas vel mocitos ar sapem. Ucinaties neucinasies bet ieliks pratu vieta ka vajag. Ja nebutu vinas vel mocitos ar sapem un butu atkal pie vinas ar to pasu saposo zobu ja nebutu vinam uzlikusi zales un pagaidu plombi. Ja butu tikai gudribas zobs izrauts sodien butu atkal pie vinas. Paldies vinai par pagaidu plombi un atbrivosanas no nevajadziga zoba. Pec 3 ned eju atkal pie vinas pabeigt labosanu.

Ie Ieva 01.02.2019

Biju šodien pie D. Porietes Dentā. Labāku dakteri es diez vai atradīšu un mūsu sadarbība noteikti turpināsies. Protams tiem, kam nervi švaki un bail no zobārsta pie šīs dakteres vispār nav ko darīt. Nekāds uci puci nebūs. Profesionāla, attieksme bija lietišķa, visu izdarīja ļoti ātri un kvalitatīvi. Super.

Rg RG1993 08.02.2019

Atkal un atkal Dr. Dace Poriete apliecina, ka ir ģēnijs zobārstniecībā, ātri un kvalitatīvi saplombējot divus šķietami neveselus zobus! Paldies! Iesaku! :)

Jo Joste 09.07.2019

Nezinu,cik laba vai slikta kā zobārste ir Dace Poriete,bet komunikācija ar mani ,bija vienkārši graujoša.
Daktere nokavēja norunāto laiku par pusstundu,nekas ,ka viņa neuzskatīja par vajadzību atvainoties,vēl koridorā viņa mani nolamāja,kāpēc es esot tik agri atnākusi,jo es ierados 10 minūtes pirms noteiktā laika.
Kad sēdēju krēslā ,viņa nez par ko izgāza uz mani dusmas,bija nervoza,neiecietīga ,runāja ar mani kā ar dumju ,,piecgadīgu bērnu.
Sapratu tikai to ,ka ātrāk no viņas jāmūk. Jutos kā ar mēsliem aplieta un asaras bira pašas no sevis.
Paldies atsaucīgajai reģistratūras darbiniecei ,kas mani aizveda pie laipnās dakteres Šmites.