www.sudzibas.lv Denta darba kvalitate

Denta Klīnika - darba kvalitate

Sveicinati. Ka visiem nakts vidu sasapejas loti zobs skreju uz nakts zobarstniecibas kliniku "Denta" . Pulkstens 2.00 nakti. Stav divas dusmigas sievietes kuras ar savu acu skatienu vien jau liek vinam lugt piedosanu ka vispar atlavos vinas pamodinat. Taka zobs Loti sapeja paludzu uztaisit divas pretsapju potes, uz ko daktere atbildeja lai vienkarsi aizveros un netrauceju vinas darba ritmu.Tas mani samulsinaja, izbrinija.Sudziba bija uz lielo zobu kuam ir tris saknes.Vina ar savu durstekli tur kasajas simtiem reizu uz ko teicu ka visu jutu, vina tik piesaka "apklusti, trauce man stradat!" vai tas ir normali? Beigu beigas samaksa par zoba izrausanu bija 25ls, ar tekstu ka tomer otro pretsapju poti ko kludzu vina nebij uztaisijusi-jo vina neesot uzskatijusi par vajadzigu, rodas jautajums kam taisija zobu man vai vinai? . Pagaja 6 dienas nevar saprast zobs uzpampis loti sap. Aizgaju uz jau citu kliniku lai parbauda kas zobam kais-izradas zobs nav pabeigts raut.No trijam saknem tika izrautas tikai divas, treso sakni neizrava-kurs sacis bija jau strutot... Man nav komentaru... par profesionalitai, cilvecisku laipnibu, un protams par kvalitas cenu!!!

I