Denta

gāju pie zobārsta kab. nr 16 jo sāpēja smaganas. uztaisija rengtgenu un pateica ka jārauj divi zobi par 20ls.itkā ir zem zobiem strutas. es atteicos. aizgāju uz zobārstniecības klīniku ''vards'' un man pateica ka mans gudrības zobs aug un spiež blakus zobu. ir pagājuši 3mēneši un visi zobi ir mutē.tikai viens ir kļuvis lielāks!

X x 17.10.2003

Ja gribat skjirties gan no naudas, gan no zobiem, droshi dodaties uz Dentu!

A Andrejs 11.03.2004

ja ne znaju, pro etogo vracha. no to chto u nih jestj dezhurnije vrachi vse 24 chasa 7 dnej v nedelju - eto pljus (mne eto pomoglo - a to ja uzhe hotel na stenu leztj).

E Elina Misjuka 31.03.2012

Esu gājusi uz šo kabinetu NR 16 un nau nekādu sūdzību, mans vīrs arī gāja un viss ir ok...Bet nu katram jau ir savs viedokli un sūdzība par katru ārstu :)

Aigars31 23.02.2017

afigeķ.. tur jāiet tiem ar metāla stieni pa ķirbi jānogriež kāda reproduktīvā vieta