www.sudzibas.lv DeNovo, HANSAB, Liakovičus Ingemārs negodīga attieksme pret partneriem

DeNovo, HANSAB, Liakovičus Ingemārs - negodīga attieksme pret partneriem

Cien., god. Latvijas pilsoņi, klienti, sadarbības partneri utt.

Mēs ar saviem kolēģiem gribam beidzot kaut vienu reālu ziņu uzrakstīt Latvijas mēdijos par
personu Ingemāru Liakoviču, kurš visur tiek slavināts, par "tīģeri" saukts.
Gribu ieviest skaidrību - šis "tīģeris" joprojām ir parādā apm. 30 Latvijas firmām naudu, kā arī algas saviem bijušajiem darbiniekiem. Viņam pietika nekaunība saviem partneriem stāstīt par "ātro" savu problēmu risināšanu, par saviem lielajiem projektiem, lūdza atliktus maksājumus utt. Tas netraucēja Liakovičusam klusēt un nevienam nezvanīt un nevienu neaicināt pie sevis uz biroju, lai paziņotu par savas firmas bankrotu. Tas savukārt netraucēja ar savu sievu grāmatvedi izveidot firmu AICONSULTING, kura sniedz padomus, kā valstij atlikt PVN maksājumus un citas viltības. Tas Liakovičusasm netraucēja 2009.gada vasarā ieņemt SIA HANSAB vadošu amatu un interneta vidē gvelzt muļķības par godīga, uzticamības pilna uzņēmuma tēla radīšanu Latvijā. Tādiem būtu jāaizliedz nodarboties ar biznesu!

Man vissvarīgākais biznesā ir rezultāts. Es gribētu izcelt divus pamatmērķus, kurus pats sev esmu nospraudis jaunajā amatā. Pirmkārt, plānojam šo finanšu gadu noslēgt ar stabilu peļņu un būtiskākais mans uzdevums šajā sakarā būs - stiprināt Hansab kā godīga, uzticama un spēcīga partnera tēlu Latvijā. Otrkārt, es vēlos vēl vairāk uzlabot kompānijas iekšējo mikroklimatu un saliedēt komandu vēl efektīvākai kompānijas mērķu sasniegšanai, jo šā gada maijā plānojam pārcelties uz jaunām biroja telpām”, tā saka Hansab Latvija Rīkotājdirektors Ingemārs Liakovičus. NETICIEM ŠĪM MUĻĶĪBĀM!!!

D

. . 21.07.2010