www.sudzibas.lv Denim Dream Nekvalitatīvas preces

Denim Dream - Nekvalitatīvas preces

Nu jau pusotru gadu regulāri esam iepirkušies Denim Dream veikalos lai nopirktu "kvalitatīvus"
firmas apģērbus. Diemžēl realitāte ir tāda ka šeit tirgo ļoti zemas kvalitātes preces un kad centies tās atgriezt atpakaļ tad tevi ātri atšuj ar tekstu ka nemāki valkāt.

Guess Mētelis pa 229 eur - rāvējslēdzējs regulāri ķerās un ieķērās vienu reizi tā ka izplēsa robu iekšpusē audumā - veikalā pateica ka nemāki valkāt, un atteicās pieņemt citā veikala filiālē uz izskatīšanu, bet lika triekties uz rīgu lai saņemtu atteikumu.
Tommy Hilfiger jaka - 189 EUR - iekškabata "izira", uz veikalu negāju, nav jēgas, jau zinu ko nelapinās pārdevējas pateiks.
Tommy Hilfiger zeķes 15 EUR - pēc mēneša jāmet ārā, jo izveidojušies caurumi (p.s. tirgus zeķes pirktas pirms 5 gadiem joprojām ir veselas)
Tommy Hilfiger apavi 90 eur - pagaidām vēl kopā turās, bet papētot tuvāk ilgi vairs tā nebūs.
un citi līzigi gadījumi.

Nevienā citā veikalā kur esmu iepircies agrāk nekad nekas nav saplīsis tik īsā laikā. Silti iesaku neiepirkties šajā pārcenotājā veikalā kur visticamāk tirgo viltojumus vai zemas kvalitātes produkciju.

Pārdevējas/Vadība šeit ir laipna TIKAI TAD KAD VĒLIES KAUT KO PIRKT. Kad esi jau nopircis tad tu vairs vari ar viņiem necensties runāt, nauda ir saņemta, vari doties ...

Lai vai kā man patiktu dizaineru drēbes, ŠAJĀ VEIKALĀ NEIEPIRKŠOS VAIRS NEKAD un to arī esmu ieteicis visiem saviem draugiem.

A Azik99 22.02.2018

No savas puses atziņas - Jā, tā ir, un ne tikai tajā veikalā. Problēma ir tajā no kurienes šīs preces tiek iepirktas priekš mūsu reģiona veikaliem, pieļauju, ka īpašnieks ļoti labi zin' starpību. Tas pats ir, piemēram, ar Elkor "zīmoliem" - turku hu***ņa rupji sakot. Plīst, irst, pēc pāris mazgāšanām košums pazūd utt. Stockmann vēl ir pārsvarā kaut cik labas lietas, bet arī nopirku labu Luhta rudens jaku - diegi starp tiem rombiņiem lien laukā, kaut kāda dūna kaut kur izlien un tas ir pie samērā retas lietošanas, nav tā, ka eju uz darbu katru dienu. Guess priekš panbaltic reģiona vispār ir mēsls oficiālajos izplatītāju veikalos, tad labāk aizbraukt uz DE un nopirkt tur par to pašu cenu.

A Azik99 22.02.2018

Pirms tam nepiefiksēju par Tommy Hilfiger apavi - tos Stockmann pirku, izturības ziņā nekas nav saplīsis vai pat ieplīsis vēl šodien, bet pabalējuši gan, bet tas ir normāli pēc 3 gadiem (lietotas vasarā pēc darba), tagad pa mežu vasarā. Tas pats ar Lacoste - Stockmannn pirku, triecu katru otro dienu, mazgāju 1-2 x mēnesī, izturēja savus 2 gadus - ieplīsa locījums pie pirkstiem, citādi viss ok. Tā kā vismaz tur pirktie apavi pagaidām nav pievīluši.

Pārdevējas/Vadība šeit ir laipna TIKAI TAD KAD VĒLIES KAUT KO PIRKT.
Tas ir bieži sastopams ne tikai Denim Dream, bet tur es bieži jūtijos negaidīts. Bet! Situācija ļoti izmainījies, malači!

B Brilliance Viktoria 10.12.2018

Ziniet kā ir- vadība jau navvainīga, ka nāk strādāt pārdevējas, kuras strādāt grib tikai pirmās dienas- un pēc tam tikai atsēž, jo kāpēc ne- maksā tāpat! Bet ja paskatās- ir taču pārdevējas, kuras mīl šo darbu un nāk uz darbu labprāt, lai darītu savu darbu pēc visiem standartiem! Piekrītu, ka pārdevējas ir dažādas, bet tas dēļ tā, ka pašām pārdevējām vaina!

B Brilliance Viktoria 10.12.2018

Šausmīga jums pieredze! Es iepērkos jau gadus 4 noteiktiBet man viss veiksmīgi- par drēbēm sūdzēties nevaru- varbūt paveicies vienkārši, bet ir gadījies atnest apakaļ mugursomu, kurai bija noberzusies iekšpuse, vietā, kur bija saskare ar džinsām un siksnu- no vienas puses manavaina, bet no otras puses bija pagājuši tikai trīs mēneši- aiznesu- pieņēma uz izskatīšanu, pēc 8 darba dienām zvanīja, ka varu braukt pēc dāvanu kartes somas vērtības cenā! Super- esmu priecīga- viss kārtībā! Veikals necēla nekādas pretenzijas! Ar apaviem arī pagaidām viss kārtībā- izvēlos Tommy apavus! Stockman neiepērkos vairs, jo vieniem un tiem pašiem apaviem atšķirība 30€ no Tommy veikala cenas! Tā jau ir ar tām precēm- visādi gadījumi ir- bet varu teikt vienu- neviens ar varu neliek pirkt brendu drēbes! Var pirkt tirgus zeķes, bet es labāk pērku brenda un esmu apmierināta- Tommy zeķes jau gadu- ideālā stāvoklī- calvin - apakšveļa, bez kritikas! Guess jaka-179€ pēc 1,5 gadi- bez neviena defekta, Guess soma-2 gadi, viss super.., pat apzeltītie Guess burti vēl ir apzeltīti! Krāsu zaudējušas ir vienas Guess bikses, kuras Stockman bija pirktas un Guess t-krekls! Lai gan apģērbs bija melns, es to biju mazgājusi 40 grādos, bet pēc ražotāja prasībām ir 30 grādi! Katrā ziņā- pati nvainīga- neizmantoju izdevību aiznest atpakaļ preci!