Denim Dream - Necieņa

Labdien, vēlos pasūdzēties par šī uzņēmuma attieksmi pret potenciālajiem darbiniekiem. Šis uzņēmums no sevis uztaisa nez kādu lielo atlasi uz darbiniekiem, pirmā kārta sūti CV, tad tevi aicina uz ofisu parunāties, pastāstīt par sevi un uzdod visādus psiholoģiskos jautājumus, lai apmēram saprastu tavu pieredzi un un attieksmi dažādās situācijās intervija ir grupveida un tu burtiksi cīnies, ar saviem it kā potenciālajiem konkurentiem, kā labāk izskatīties un, ko gudrāku pateikt. Intervija iet apmēram ap stundu un tad tā beidzas, intervētājas saka, ka zvanīs tuvākajā laikā par nākošo atlasi, ja ''esi izturējusi'', lai arī cik ilgu laiku tas prasa (jo definēts nav šis tuvākais laiks) es bez maz vai sēžu mājās un gaidu zvanu, īsti nesaprotot ko teikt citiem uzņēmumiem, dodot priekšroku šim. Man pazvanīja tajā pašā dienā un zvanīja par pirms pēdējo kārtu, kas it kā notikšot veikalā un tur mani pārbaudīšot vai esmu pilnīgi derīga šim uzņēmumam, šī pirmspēdējā kārta notika divas vai trīs dienas, pēc intervijas kādā no denim dream tīkla veikaliem, precīzāk izstāstot, tu esi veikalā, tev izstāsta par veikala precēm, tad tu jau ar tur strādājošajām pārdevējām spēlē lomu spēles, apkalpo klientus divas stundas un tas arī viss. Un tad kā muļķis sēdi un gaidi mājās kādu atbildi, kaut vai pazvani un pasaki, ka es neesmu pieņemta, man vienkārši šī attieksmi ir nokaitinājusi, ja tu uztaisi savu uzņēmumu par nez kādu lielisko, ideālo un prasi no cilvēkiem kas tērē savu laiku, nervus, lai izpatiktu un dabūtu šo darbu, tad cieni un pazvani, lai arī kāda šī atbilde arī nebūtu.

Visam piemetinot, intervijā intervē tikai tevi, nestāstot ne par pārtraukumiem, vispār cik cilvēkus pieņēms, cik daudz vietas pieejamas veikalos, par algu vispār nerunājam, jo tas jau pie līguma slēgšanas. ABSURDS. Tu visu laiku esi neziņā, jo viņi pilnīgi neko nestāsta. Tikai no tevis prasa un beigās vēl pat pazvanīt un pateikt nevar.

it kā baigais uzņēmums, bet attieksme nožēlojama.

K

Kolta 03.07.2017

Ta jau Latvija ir - jābūt bez maz vai ģēnijam , bet atalgojumā dabu kapeikas.

TasEsLV 04.07.2017

Tipiskais Latvietis/e - viss slikti. zini. bez izglītības (augstākās) var iekārtoties arī labos darbos ar ļoti labām algām un firmas mašīnu - jābūt tikai speciālistam savā jomā ar zināmu pieredzi.

Работяга 04.07.2017

TasEslv izglitibas latvija nav nekadas nozimes nevajag maldinat cilvekus..

Работяга 04.07.2017

Согласен с колтай.. настолько годные специалисты нужны что приглашают их из украины белоруссии, таджикистана узбекистана!