“DENIELS” SIA - Bojājumi

Добрый вечер. Не покупайте в этом магазине товар. По прошествию две недели, у меня случился казус. Покупал там мужской кошелёк в подарок для папы. Папа попал под сильный дождь, что промок полностью весь вместе с кошельком. В магазине отказались менять товар, и отказались принимать письменное принензию. Так же имеется и испорченный товар и чек.

а

veesaa007 08.09.2017

Kāpēc lai tiktu mainīts maks, ja tas tika sabojāts jūsu vainas dēļ? p.s. Dermantīna maks ar kartona iekšiņu, kas sadalījās gabalos?

а Андрей 08.09.2017

Вы ещё раз почитайте комментарий. Повреждён был по вине дождя.

veesaa007 08.09.2017

Es izlasīju pietiekami uzmanīgi. Ok, vēlreiz- ja piem., telefons vai dators pakļūs zem lietus, samirks un nedarbosies, arī nesīsiet ar pretenzijām atpakaļ? Es saprastu, ja kurpes izjuktu laika apstākļu dēļ, bet nu ir lietas, kuras mitruma iedarbības dēl BOJĀJAS!

а Андрей 09.09.2017

А вы кто, с чего идёт этот диалог?

Dainis 09.09.2017

Acīmredzot cilvēks nav spējīgs adekvāti novērtēt situāciju, šeit diskusijas ir liekas.