Delta MIO SIA - Krāpšana

Jau daudzu gadu garumā apmeklējam zobārstniecības klīniku DELTA MIO! Konkrēti Dr.Markāni! Visu laiku man un visiem manas ģimenes locekļiem tiek koriģēts sakodiens, kas pēc dr. Markānes vārdiem ir visu nelaimju cēlonis... Sākot ar galvassāpēm, muguras sāpēm, reiboņiem, šķību gaitu... U. C. Nebūšanām! Ik 4 vai 6 mēnešus dodamies pie dr. Markānes, lai labotu sakodienu liekot uz it kā noēstajiem zobiem paugurus! Katra vizīte izmaksā plus mīnus 100, - €. Bet saucamie pauguri nolūst jau tajā pašā, nākamajā vai aiznākamajā dienā, turklāt bieži ar daļiņu no zoba! Kad zvanu uz klīniku un jautāju vai tas normāli... Atbilē saņemu, ka pie visa vainīgs ļoti sliktais žoklis un briesmīgais sakodiens! Tātad garantijas darbam par 100, - € nekādas! Ja agadās, ka sāp zobs vai kāda cita ķibele, tad zvanot un lūdzot pierakstu pie dr. Markānes pieraksts jāgaida vairākus mēnešus!
Vai tiešām zobārstniecības pakalpojumiem garantijas nav nekādas! Ik pusgadu maksā 100, - € un jēgas nekādas... Beigās tik aplausti un jutīgi zobi?
Domāju, ka veselības inspekcijai vajadzētu aplūkot šo daudziem cilvēkiem sasāpējušo jautājumu!

I

Komentāri (6)

E ELLIO 26.04.2018

Kāpēc Jūs personīgi nesazinaties ar dr. Markāni?
Zobārstniecībā nav garantiju, ir prognozes! Jūs neesat ne tosteris, ne veļas mašīna, ne cita sadzīves tehnika, bet dzīvs cilvēks. Lai dotu garantiju, tad zobārstam ar Jums kopā jādzīvo,lai zinātu vai pareizi zobus kopjat, negraužat riekstus vai kaulus ar zobiem un speciāli nelaužat nost paugurus. Ja jau dakterei pieraksts ir vairākus mēnešus uz priekšu,tad acīmredzot, viņa ir laba speciāliste.

C critical thinker 26.04.2018

nu, ieteiktu aiziet pie cita speciālista, noskaidrot par sakodienu. izskatās, ka šī ārste ir nedaudz iefiksējusies uz sakodienu. meklētājā atrod kādu sajūsminātu klienti, kam neko īsti neprasot, arī sakodiens ticis regulēts.

L L.I. 06.06.2018

БЕЗУМНО НЕ ДОВОЛЬНА ЭТОЙ ДОКТОРИЦЕЙ! Та же история! Как сумасшедсшая всем этот прикус меняет! Пломбы после неё выпадают! После последнего визита к ней, в тот же день, у меня выпала пломба. Я позвонила на следующий день в клинику, а она на меня в ответ наорала и положила трубку! Даже не предложила приехать на осмотр!
И не только у меня такие истории! Уже слышала от 3 человек! И абсолютно не профессионально она отнеслась к моему зубу. У меня на десне был гнойный шарик, который она всё время вычищала (раз в месяц) и говорила, что это нормально, мол зуб не живой и такое случается. Причём рентген этого зуба у неё был! Я ей доверяла и честно слушалась. Потом мне это надоело и я пошла в другую элитную клинику. Там чуть ли пальцем у виска не покрутили на её действия. Т.к зуб уже был вообще в критичном состоянии и его нужно было давным давно удалять! И из за того, что во время зуб не удалила, у меня разрушилась надкостница! В итоге зуб удалили мне. И теперь перед тем как ставить имплант, мне дополнительно ещё и надкостницу надо наращивать, а это так же стоит больших денег!
В общем НЕ советую! А то что запись у неё длинная, это наверное потому что у всех пломбы вываливаются. Поэтому и записываются сразу на перёд на 3-4 раза. Я тоже так записывалась. От этого и создаётся очередь.

E E.G. 30.10.2019

Bija nepareizs sakodiens un iespēja zobus sakārtot rindā bez brekešu iejaukšanās.
Tas tika solīts.
Gāju vairakus gadus, zobus un sakodienu it kā centās stumdīt, bet nu, rezultāta nekāda.
Attieksme no dakterēm tiešām patīkama un jauka, nekādu pretenziju.
Katru reizi dakteres līksmoja par to, cik viss ir izmainījies un,ka redz uzlabojumus, pats es tos nejutu un neredzēju, bet ticēju tam, ko saka "ārsts" un turpināju iet.

Ir pagājis kāds laiks, kad vairs šo iestādi neapmeklēju un man ir jāliek breketes stomatoloģiskajā institutā, nesen aizgāju pie kāda uzticama ģimenes ortodonta, kurš ar milzīgu izbrīnu raudzījās pret darbu, kas man mutē ir izdarīts. Kā man skaidroja - uz zobiem ir jābūt reljefam, man ir uztaisītas taisnas plaknes( ar šo slaveno Delta MIO amerikāņu metodi), viena žokļa zobi berzējas/slīd pret otra žokļa zobiem, līdz ar to man ir vēl šķībāks sakodiens un tas šobrīd arī ir redzams vizuāli.
Nauda ir izmesta, bet tas šoreiz nav tik svarīgi, kā ieguldītais laiks un solījumi, kuri nepiepildījās.

P P.e. 10.03.2020

Man ir tieši tāda pati (paldies Dievam nu jau izbijusi situācija). Gāju pie Dr. Markānes kādus gadus 8 un visu laiku viens un tas pats - sakodiena labošana. Kura ietvaros vēl nācās atvadīties no diviem īstajiem zobiem.. Kad jautāju - vai varbūt labāk uzlikt breketes, atbildēja - tam nav garantijas, nesmuki izskatās, dārgi, Tev labāk būs šādi. Tā nu staigāju ar nedabiski resniem, neformīgiem zobiem. Nu jau gadu eju pie profesionāla zobārsta, kurš labo caurumus un ņem nost, Dr. Markānes sastrādātās nedienas, lai varētu tikt pie breketēm un beigu beigās iegūt skaistu smaidu.
Kā arī kad mans draugs, ar perfektu sakodienu aizgāja uz šo iestādi, tika nolamāts, pat iebiedēts, ka viņš vēl atcerēsies viņas vārdus, kad sāks rasties problēmas sakodiena dēļ. Jo viņš pastāvēja par to, ka viņam ar sakodienu viss ir kārtībā. Krāpniecība augstā līmenī!

M Mio bijusī kliente 02.04.2021

Diemžēl arī es biju Delta Mio Ingrīdas Markānes klients. Tas pats stāsts kas jau minēts augstāk. Garās rindas gan varētu skaidrot ar to ka cilvēki vislaik iet pārtaisīt tikko jauni taisīto plombju nodrupšanu. Arī biju 2 gadus kliente. Man pat beigās ne cēla telefonu ne atzvanija kad vajadzēja pārtaisīt viņu nedarbus. Man nav jātaisno zobi bet pacēlumu izskatas ka grib taisīt visiem kas iegriežas viņu klīnikā. Nodrupušo plombju dēļ ko nejauši noriju bija 2 nedēļu vēdersāpes, biju uz dārgiem izmeklējumiem slimnīcā. Šodien jau atkal nolūzis gabals ēdot baltmaizi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes