www.sudzibas.lv "Delta MIO", SIA Испорченный здоровый зуб, нарушение этики

"Delta MIO", SIA - Испорченный здоровый зуб, нарушение этики

Здравствуйте! По "рекомендации" коллег на работе пошёл в эту клинику к врачу Ингриде Маркане, клинику рекомендовали как VIP.

Результат: полностью испорченный передний зуб имевший только начальный кариес. На вопрос, почему вместо здорового зуба до визита, который вообще никогда не болел находится что-то непонятное с дырой, и она продолжает деструктивное лечение (надо полностью вычистить каналы от нервов и кровеносных сосудов, несколько раз поставить лекарство и т.д.) Это в зубе которай всегда был закрыт и там небыло никакой инфекции!
Результатом такого лечения обычно является следующее: зуб полностью мертвеет лишённый питания от кровеносной системы и рано или поздно ломается или раскалывается, по-есть такакя стоматологоя плавно перетекает в протезирование :)

После того как я стал задавать вопросы врачу она быстро запломбировала огромную специально высверленную дыру мягкой временной промбой, которая уже на следующий-же день стала выкрашиватья и указала на дверь, сказав что я видимо "не её пациент", фактачески оставив в беспомощном положении, так-как пломба выкрашиваетя а к другим врачам записаться трудно ибо везде очереди и ближайшая запись на конец февраля.

Сейчас на врача Ингриду Маркане подана жалоба в "Veselības Inspekcija"

V

V vll1976 13.02.2013

Здесь корректировка: имя врача Elīna Kauce.

I Ilze Clark 28.07.2020

Viņa man izkropļoja visu mutes dobumu!

E ELLIO 13.02.2013

Kā Jūs, kā pacients varat zināt, kāds kariess ir jūsu zobā?To redz tikai zobārsts, kas veic zobu apskati un labo zobu, jo tikai urbjot var redz;et cik dziļi tas bojāts.Reizēm ir tā, ka no virspuses neredz neko, bet iekšā viss melns un bojājums ir dziļš.
Arī infekciju var nejust un par to pat neko nenojaust, kamēr neatver zobu vai neuztaisa rtg.

L Lelle Bez Matiem 13.02.2013

tāpēc lai pacientam nebūtu jāmin, bija tur kariess vai nebija, normāls ārsts vnk varētu uztaisīt zoba rentgenu un parādīt pacientam...

E ELLIO 14.02.2013

Un kopš kura laika pacients ir kompetents zobu rtg aprakstā?
Rtg ir palīgmetode un ar to ne vienmēr var visu redzēt.

V vll1976 14.02.2013

Taču pats galvenais ir skriet sūdzēties, jo paši neko nesaprot, bet dakters uzreiz vainīgs. ->> Да, конечно, врач всегда прав, деже если пациент умер...

V vll1976 14.02.2013

Taču pats galvenais ir skriet sūdzēties, jo paši neko nesaprot ->> каждый вмеру своего понимания работает на себя, а в меру непонимания, на того кто понимает больше...

E ELLIO 14.02.2013

To Vll1976
Un Tu esi miris?Un Tu esi zobārsts?
Varbūt pats zobus labosi?

V vll1976 14.02.2013

Un Tu esi miris?Un Tu esi zobārsts? ->> Во первых не надо мне говорить ты, мне скоро 40 лет, во вторых у меня нет желания препираться с спорить с анонимным собеседником, если хотите мне что-то сказать, или спросить у меня то пожалуйста отправте личное сообщение с указанием своих координат.

R Romija 15.02.2013

Smiekligi!

V vll1976 11.03.2013

Я конечно должен извинитьс я перед врачом Ингридой Маркане в том что её имя попало сюда из за другого врача (Елина Кауце).

K kika1334 09.10.2013

Loti laba zobarste, eju pie vinas jau vairakus gadus un varu pateikt lielu paldies par skaistiem zobiniem! lieaka dala manu draugu iet pie vinas un ari ir sajusma!

J Jogi 10.01.2015

Ļoti laba daktere un personāls lielisks, atmosfēra mierīga, nekādu stresu! Viens no retajiem dakteriem, pie kura dodamies labprāt.Visa ģimene apmeklējam šo zobārstniecības kabinetu jau ļoti ilgus gadus.

R retro 23.07.2018

Aizbēgām visa ģimene no zobārstes pēc 10 gadu cītīgas staigāšanas uz apkopēm vismaz 3-4 reizes gadā, man sakodiens izmainīts tā, ka viens priekšējais zobs ir garāks par otru, turklāt skaisti pasmaidīt vairs nevaru, jo zobi vairāk pavirzījušies uz iekšu. Kaut kāds murgs. Turklāt šāda apmeklējumu grafika laikā zaudēju divus zobus. Neiesaku iesaistīties šajās spēlītēs!

I Ilze Clark 28.07.2020

Viņa izkropļoja man visu muti!

Vanaga Zobārstniecība.

I Ilze Clark 21.08.2021

Zobārste Elīna Kauce izkropļoja man visu mutes dobumu. Neiesaku ārstēt zobus pie šīs ārstes. 2020. gadā viņa strādāja Vanaga Zobārstniecības klīnikā. Nezinu, varbūt viņa arī strādā citās klīnikās.
Ārste, neveicot nekādu zobu analīzi, rtg, zobu nospiedumus, neatrunājot izmakas, neizskaidrojot savu rīcību, ar kaunināšanas un iebiedēšanas metodēm- ja tagad viņa neveiks zobu virsmu ajaunošanu, man būs milzīgas veselības problēmas nākotnē. Noticēju. E. Kauce uztaisīja man milzīga izmēra sānu un aizmugurējo zobu paaugstināsanu, nevis virsmu atjaunošanu. Muti nevarēju aizvērt, zobs uz zoba neturās, mēle slīdēja ārā, siekalas tek pa kaktiņiem. No mana pareiza sakodiena, E. Kauce izveidoja man pataloģiju- priekšēju vaļēju sakodienu.
Sūdzējos klīnikai, 1/3 naudas atdeva, bet pārējo naudu 2/3 neatdeva. Izdarīto arī atteicās labot.
Uzrakstīju sūdzību Veselības inspekcijai. Inspekcija sūdzību noraidīja, jo klīnika bija paspējusi izplēst lapu un likvidēt informāciju no manas pacienta kartes! Lietu pārsūdzēšu!