LV RU

Delmer Sapņu mēbeles - Darba organizācija

Sia "Delmer" veikalā "Sapņu Mēbeles" Jelgavā tika veikts individuāls mēbeļu pasūtījums.
Mēbeles ir kvalitatīvas, bet problēmas ir darba organizācijā, meistara darbā un komunikācijā.
Pasūtot mēbeles vai iekārtas sia "delmer" veikalā "sapņu mēbeles" vispirms ir jāizvēlas mēbeļu materiāli, jāiemaksā avanss un pēc tam uz mājām ierodas meistars veikt uzmērīšanu. Pēc šīs uzmērīšanas silti iesaku lūgt, lai meistars izgatavo precīzu pasūtījuma skici, kurā ir atrunāta katra detaļa - sākot no durvju eņģēm (vai tās ir ar bremzēm, kur tiks izvietotas u. Tml.) un beidzot ar pašu mēbeļu izvietojumu. Skici jāparaksta sia "delmer" un pasūtītājam. Pēc tam, kad meistars pabeidzis pasūtījuma uzstādīšanu obligāti pārbaudiet katru niansi! Pieredzes trūkuma dēļ man šāda skice nebija, ar meistaru vienojāmies mutvārdos, skici pēc uzmērīšanas neredzēju, rezultātā - iztrūka detaļas, par kurām vienojāmies mutvārdos.
Otrs ieteikums - darbu veikšanas termiņus atrunājiet tikai un vienīgi rakstveidā. Rēķinieties, ka tie var tikt kavēti.
Treškārt - uzņēmums nav atsaucīgs komunikācijā (arī gadījumos, kad veikta avansa iemaksa) . Rakstot uz e-pastu neatbild.

Kopsavilkumā - sia "delmer" veikalā "sapņu mēbeles" pasūtītās iekārtas un mēbeles ir kvalitatīvas, bet viss ir jāatrunā rakstveidā, jānoformē precīza skice un jāparaksta abām pusēm - pasūtītājam un sia "delmer".

L

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes