Delfi

Nost ar portālu Delfi! Tas ir kļuvis tik pārbāzts ar reklāmām, ka nav iespējasm normāli lasīt tajā esošo informāciju - visu laiku izlec kaut kādi logi, nevar normāli uzklikšķināt uz ziņām, jo pēkšņi uzklikšķinās uz kādas reklamējamās mājas lapas linka.

J

M Minkainis 30.06.2007

delfiem ir jādzīvo, nu tad arī pelna naudu. tik es nesaprotu reklāmdevēju politiku - izmest milzīgu naudu lai reklamētos delfus un? kad reklāmas ir tik daudz, neviens to vairs neredz, tā tracina un rezultātā rada tikai riebumu pret firmu. un vēl - tur ir sabāsta reklāma par jebkādu tēmu - viss vienā katlā. lasa delfus arī dažādi cilvēki. rezultātā neviena no reklāmām nesasniedz savus potenciālos klientus, jo reklāmu jāliek specializētos resuros, vai nu arī vispārīgos, bet ne tik ļoti piestūķētos ar reklāmu. mūsu reklāmas āgentūra saviem klientiem uzreiz stāsta, ka nav jēgas. mēs esam pietiekoši liela un pazīstama firma, lai bojātu savu reputāciju. protams, daži klienti saprast to nevēlas un tomēr liek reklāmu delfos. bet kad redz statistiku - o, jā, reklāma ir parādīta miljoniem reižu, bet vai ir tadeve? tieši tā - pilnīga nulle. piesaucu reklāmdevējus - padomājiet, vai vajag tur likt reklāmu? reklāmu liek ne jau lai būtu, bet lai tā strādātu. kolēģus piesaucu ne tikai pelnīt naudu, bet arī izglītot klientus.