DELANO PICERIJA - APKALPOSANA

Viena jauka rita nolemam pacelam ieskriet Delano picerija apest kadu karuminu, personigi man garso (abolu drupacu pirags)kuru vienmer pasutu, sakas ar to ka viesmile pat nesasveicinoties nolika edienkarti un aizgaja, beigas izdevas pasutit divas baltas kafijas un saldo ka par brinumu kafija bij diezgan atri bet pienu gaidijam minutes 15, 20 un tad naca saldais uz kura nebij ka parasti sokalades saldejums bet gan plombira, viesmile pat necentas pabridinat ka ir beidzies sokolades saldejums, jo saldo esmu tur edusi vismas6 reizes un vienmer tas bija ar sokalades saldejumu, tas nebutu tas trakakais bet kad visas viesmiles sez min krustvardu miklas vai krestikus spele un nereage uz klientiem tas ir patraku...konkreta gadijuma nesanemu ne ludzu ne labu apetiti ne atvainosanos un aizgaju loti nikna...Kad biju izlemusi sudzeties atradu numuruinu edienkartei otra puse uz kuru zvanot atbildeja ka tas neeksiste, budama netlaidiga zvaniju uz 1188 un melejam roka kam zvanit, cien administracija izlabijiet numuru tas nav pareizss.Un aizdomajaties par apkalposanas kvalitati jusu tiklos..

V

S sausmas 27.05.2008

idiotiska picerija, picas garšīgas, bet apkalpošana kā sab-tualetē, nesaagaidīt, kad šīs govis atnesis ēdienkārti, visu laiku paši esam ņēmuši!!! Idiotisms!!!