www.sudzibas.lv dekoders.lv attieksme pret klientu

dekoders.lv - attieksme pret klientu

Dekoders.lv laikam šobrīd bauda treknos laikus, ja reiz atļaujas ignorēt klientu. Vēlējos iegādāties pie viņiem dekoderi, noformēju pasūtījumu viņu mājaslapā, un gaidīju atbildi. Atbilde tiek solīta vienas dienas laikā. Pēc diennaksts-nekādas reakcijas. Uzrakstīju meilu uz viņu e-pastu ar jautājumu - būs vai nebūs? Klusums līdz pat šim brīdim... :(( Par laimi - tieši tādus pašus dekoderus par tādu pašu cenu tirgo arī citi interneta veikali. Piektdienas vakarā, ap plkst.18iem pasūtīju šo pašu dekoderi citā interneta veikalā (semiko) - pēc 10 minūtēm bij zvans no pārstāvja, vienojāmies par noteikumiem un piegādi. Patīkams pretstats!
Bet dekoders.lv - lielais FUI ! Nevajag solīt, ja nespējat savus solījumus pildīt!

N