www.sudzibas.lv Dekarta Property Skaņas izolācija jaunajā projektā

Dekarta Property - Skaņas izolācija jaunajā projektā

Absolūti neapmierinoša skaņas izolācija starp dzīvokļiem jaunajā projektā Alauksta ielā 9. Starpsienas sastāv tikai no reģipša. Nepienācīgās izolācijas kvalitātes dēļ ir dzirdamas blakus dzīvoklī esošo cilvēku sarunas, pārvietošanās pa grīdas segumu un citi sadzīves trokšņi un skaņas (īpaši vakara un nakts stundās), piemēram, no sanitārā mezgla, kas normālos apstākļos nebūtu jādzird. Nav ievērotas būvnormatīvu prasības attiecībā uz būvakustiku. Tas pats attiecas uz dzīvokļa ārdurvīm uz kāpņu telpu - durvis ir kā kopmītnēs, plānas un aizverot paliek šķirbas. Bet no ventilācijas trubām dzirdams viss, kas notiek uz jumta un vējainā laikā vējš svilpo iekšā. Dzīvokļu cena neatbilst kvalitātei. Uzņēmējs nenovērš defektus un nav vērsts uz strīdu atrisināšanu.

P