Deju svētki - Deju svētki

Nepatīk man šie netīries svētki. Nabaga bērni. Apdirsušies dejoja, dziedāja, milzīgā karstumā, sviedros, vēlēdamies dzert, bet tos tik spīdzināja un lika baurot. Dzīvoju blakus Mežaparkam un visu to murgu nācās klausīties. Slēdzu mūziku un staigāju laukā pēc iespējas tālāk no mājām, lai nedzirdētu tās žurkas dziedam.
Apnīk! Varēja vēsākā laikā to visu darīt, ne vēl apgrūtināt iedzīvotājus tā jau šajā karsumā + troksnis. Jaukā nedēļa pārvērtās par murgu!!!

A andrejs 12.07.2010

pati arī laikam apdirsies ne?

S stereo 12.07.2010

Nu tad brauc uz Jūrmalu Jauno Vilni klausies!
Vēl latviete skaities...riebj šitādi.

E Eseseseseeseseses 12.07.2010

Naakuj to debilo tusinju, kur uz beerniem naudu taisa! trallina bezjēgā un borē bērniem pseidovērtības

S stereo 12.07.2010

Nahuj to debīlo Jauno Vilni mums te Latvijā katru gadu vajag.Dziesmu svētki ir reizi četros gados un tad vēl te atrodas dauņi, kas noliedz mūsu kultūru????Riebjas tādi latvieši.

B baiba 12.07.2010

Adrija izlasi manu rakstu par Troksni, Skaļumu Daugavas stadionā...

E ese 13.07.2010

baiba un adrija riktīgas ālavas, kam bērnu nav un, cerams nebūs. Varbūt kāds uz ielas pamests ir, vai nodzēries urla. Nesaprotu tik žultainus un ļaunus cilvēkus.

V Valodasinspekcija 13.07.2010

Nu esiet pacietīgi - latviešu kalpiem patīk šie visi pidrilalala taisīt. tā tak ir mentalitāte viņiem tāda, ko lai padara. lai tik padejot un padziedāt visādus murgus. :) būsim iejūtīgi, ko lamāties-viņi slimi cilvēki

J janis 13.07.2010

KLau gudrais runātāj! beidz tur Jauno Vilni apdirst... tur vismaz ir ko paskatīties... pats biju dziesmu un deju svētku dalībnieks un organizātoru attieksme ir vienkārši briesmīga... neteikšu tiešus uzvārdus bet nu... visi tie dziesmu svētki ir riktīga naudas pelnīšanas, atmazgāšanas sistēma... un neviens neko tur nevar pateikt... bet Jaunais Vilnis ir vienkārši Privātpersonu uztaisīts pasākums
kurš ir ļotiu krāšņs un skaists... un daudz visādas zvaigznes var dzīvē satikt utt... nevajag nodirst pēdējo kas mums te Latvijā vēl palicis ... te jau tā nekas nenotiek...

S susure 14.07.2010

Tiešām tie pidrillalā noriebušies līdz vemšanai... bezsmadzeņu radījumi ar mūžīgo gaudošanu

N nacionāliste 14.07.2010

Tie, kam riebjas dziesmu un deju svētki, tad apmeklējiet Jauno Vilni!Jums jau patīk krieviem līst pakaļās, bet savas tautas kultūru nonieciniet!Riebjas, ka mūsu vidū ir tādi latvieši!Pretīgi!
Jāni! Vai tad Jaunais Vilnis naudu nepelna?Un kā vēl pelna!Un atstāj te miskasti un izņirgājas par mūsu tautas himnu, par latviešiem!Kā var to neapjēgt, ak lētticīgie dauņi jūs!

ē ēzelis 16.07.2010

Cienījamā Adrija, es varu saprast, ka Jums traucēja torksnis, bet kā var bērnus nosaukt par žurkām un viņu dziedāšanu par baurošanu? Jūs esat neaudzināta, žults pilna persona.
Cienījamias Jāni, Jaunajā vilnī ievērības cienīga ir tikai jauno izpildītāju- konkursantu uzstāšanās, pārējais viss ir zem fonogrammas apšaubāma mutes plātīšnana ( kur "slavenības" reti rāda tuvplānā, jo daža laba aizmirst dziesmu vārdus un izskatās komiski). Pie tam vēl tā nenormāla sevis un sev līdžigo slavināšana, godināšana, gluži kā kādā uzpleču pucēšanas pasākumā... es, personīgi, jau paŗis gadus nesaktos.

I I..... 17.07.2010

Man patīk Dziesmu un deju svētki, man patīk Jaunais vilnis, man patīk Eirovīzija, man patīk dziesmu un deju šovi pa TV un iepūtiet man tur kur skan...
Lielākā daļa rējēju to visu arī skatās, tik iztēlojas par īpašākiem.

R Reperis 17.07.2010

eu, tu mauka, aizver savu smirdīgo šūplādi. Ja nav ko teikt, tad, bļe klusē. A zin, kā, var gadīties, ka mēs varam tev pārskaitīt zobus.
Ja gribi daudz dirst, tad aizej nodirsies.
Cik tev gadu? Negribi man pasūkāt pimpi?

T Tautudraudzība 23.06.2011

Lielajā noslēguma koncertā pakulu biksēs, linu kreklā, saspraustā ar pakavsaktu, pastalām kājās lēnām pa skatuvi tūdaliņ-tagadiņ dejā slīd Kabanovs, ritmu ar trejdeksni sit Ušakovs.
Viņiem pretī dziļi pietupjoties un mētājot kājas, tērpušies sarkanos atlasa kreklos, apjoztos ar striķi un galifē biksēs, strinkšķinot balalaiku virpuļo Raivis Dzintars un Imants Parādnieks.
Publika sajūsmā gavilē, Dombrovskis notrauš skopu asaru, un nošņauc degunu piedurknē.

T ToTautudraudzība 11.09.2011

Gan jau ar laiku piebiedrosis arī citi personāži, piemēram melnādainais Čončo, un citi!