www.sudzibas.lv Deju apavi.lv Slikta kvalitāte

Deju apavi.lv - Slikta kvalitāte

Nopirkām meitai deju kurpītes, burtiski 4 mēnešu laikā izjuka, nodarbības 3 reizes nedēļā ļoti sliktas kvalitātes apavi.
Tālāk komentēt neko negribu, bet esmu dzirdējusi, kad tos apavus sūta no ķīnas, bet pie mums uzliek brenda nosaukumu, itkā latvijas ražojums.

T

Z zita2 08.03.2018

Man atkal laikam paveicies ar deju apaviem no šīs vietas. Pasūtīju jau sen un vairāk par gadu turas. Ļoooti daudz ir dejots gan nodarbībās, gan ballītēs. Paši atved un ļauj pamērīt. Vienīgais ieberzos ar papēžu uzlikņiem, kurus ātri paņēmu, nepārbaudot vai maniem apaviem vispār der. Vienīgais kas nepatīk šajos apavos ir tas ka svīst kājas, laikam nav elpojoši..

M Max Vorona 16.03.2018

Ja ir problema labāk griesties pie mūms ar kurpem - varam samainīt par citu pāri. Braka procents ir ar visam kurpem.
Ražotājs - BDdance
BDdance.com
Mūsu saiti DEJUAPAVI.LV, BDDANCE.LV.
Reģistrēties FACEBOOK UN INSTAGRAM @DEJUAPAVI.LV un variet saņemt kurpes bezmaksas!
Katru mēnesi davanas un konkursi!
+371-26761361, +371-27011907

R Raimonds Brutāns 16.03.2018

J Juris-Juris 07.04.2018

Mēs arī tur vairs nepērkam-kāda cena,tāda kvalitāte. BD par 28euro HA-HA-HA. Idiotisma kalngals.

M Max Vorona 29.08.2019

BDdance ir divas produktu līnijas: šobrīd mums ir regulāra līnija meitenēm, no 2019. gada oktobra būs arī BD līnija + 15-20 Eur pie parastas cenas.

Ražotājs - BDdance
BDdance.com