www.sudzibas.lv Degus Krāpšana, apzināti pārdod bojātu mantu

Degus - Krāpšana, apzināti pārdod bojātu mantu

8. Maijā iegādājos mašīnu Bmw 320 no ruslana Vasiļjeva. Pasniedza sevi kā privātpersonu, bet izrādījās, ka bija sia " degus" firmas pārstāvis. Tas ātrumā likās nesvarīgi, jo mašīna pēc skata izskatījās pieņemami un mazo gabaliņu izbraucot likās, ka viss ir normāli, bet tikai stūres pastiprinātājs jānomaina par ko tiku brīdināta. Pats pārdevējs mašīnu slavēja un sacīja, ka mašīna ir perfektā stāvoklī - sēdies un brauc!
Nobraucot ar mašīnu varbūt 10 km iedegās check engine lampiņa, tas jau radīja aizdomas, ka kaut kas nav labi. Sazinoties ar ruslanu par šo lietu viņš atbildja, ka ar mašīnu viss ir bijis kārtībā un "es viņu esot sabojāJusi pa ceļam". Tajā pašā dienā atklājās, ka nedarbojas salona ventilātori un radio kā arī mašīna rūca savādi un patērēja ļoti daudz degvielas, tās bija lietas ko pati bez speciālistu sprieduma secināju. Mašīna nākamajā dienā tika aizvesta uz diagnostiku, lai visu noskaidrotu, kas ir par problēmām. Pēc mašīnas pārbaudes atklājās, ka mašīnai ir daudz dažādi nopietni defekti. Aizdedzes automātiskie regulātori nevienmērīgi darbojās, akumulatora defekts, atslēga ar imobilaizeri negribēja draudzēties.. Tie ir Sīkumi, kuri pārbaudē netika pieminēti, un pārējos defektus pievienoju failā. Sazinoties ar ruslanu un nosūtot papīrus no pārbaudes viņš atteicās uzņemties atbildību un nepieņēma labot mašīnu, vai atgriezt naudu pret auto kuru pats iesmērēja. Nevienam variantam viņš nepiekrita. Ruslans zināja ko pārdeva un neuzņemas nekādu atbildību. Iesaku būt uzmanīgiem.

B

J Jureta 20.05.2022

Jāpieprasa pieņemt auto atpakaļ un atgriezt naudu rakstiski. Tad, ja tam pārdevējs nepiekrīt, t.sk. Jūsu vēstulē norādītajā termiņā nereaģē, jāraksta PTAC. Tālāk prasīt līguma atcelšanu tiesā.

Good Intentions 21.05.2022

Ruslans, kurš izrādās zem SIA, slavē auto, kuru vēlas pārdot? Nopietni? Es saprotu konfeketi var nopirkt nepaskatoties, kas zem papīrīša iekšā, bet auto? 🤦‍♂️