www.sudzibas.lv degas cenas un kvalitāte

degas - cenas un kvalitāte

Nesen apmeklēju vienu no Degas veikaliem Rīgā. Vispār biju pārsteigta. Par neadekvātu summu tiek pārdoti apģērbi-6-10 Ls, kas ir saplēsti, izstaipīti, nonēsāti. Apavi tiek pārdoti (10 Ls) arī apbružāti, nonēsāti, ko būtu kauns vilkt. Vai tiešām viņi domā ka apmeklētāji ir muļķi un ko tādu pirks? Es pirms tam domāju, ka degas vismaz ar kvalitāti izceļas, bet tur tiek pārdotas daudz arī ķīnas preces. Vispār man tas liekas garām. Citos veikalos var atrast daudz foršākas mantas un pa adekvātu cenu!!

I

H HugoDjego 22.03.2010

Ilga, bet Degas jau arī ir humpalu veikals-nonēsātas mantas.Par cenu piekrītu-pārāk dārgi par lietotu mantu mēdz būt .

# ##### 23.03.2010

krīze skārusi arī degas un tad meklē tagad peļņu, kas uzkersies, kurš ne ko nerubī, , ,

K kika 23.03.2010

Ar tām Degām tā īpatnēji!Nupat februāra beigās visur reklamēja, ka Degās atlaides -50%!!!Es kā muļķe uzķēros-aizbraucu līdz Pļavniekiem, bet tur tikai dažām precēm atlaides(lieki teikt-neejošajām!)Bet mana mamma Madonā gan izmantoja šo iepirkšanos pa pilnai programmai un pilnām atlaidēm visām precēm!!!Neizpratni rada tas, kā viena veikala tīklā var būt tik dažāda atlaižu sistēma!!!

H HugoDjego 23.03.2010

Mna liekas, ka tur tikai mandavoškas var nopirkt...

D didii 09.05.2010

vel kadu pusgadu atpakal degas bij normalass mantas un leetas, bet pusgada laikaa tiesaam kaukaads p...ar viniem noticies, pie tam dazados degasos dazadas pilsetas...

Z Zinta 11.06.2010

Jā, gan kvalitāte, gan arī cenas neatbilst. Gadu kādu vai divus atpakaļ veikalos (Degas) mantas bija ar kvalitāti un par pieejamu cenu. Tagad ļoti slikti.

S susure 02.08.2010

Bet ko citu var gribēt humpalu bodē?

- -fantazy- 10.09.2010

Tas ir tik nožēlojami rakstīt sūdzības par lietoto apģērbu veikaliem, it īpaši ja šīs sūdzības attiecās uz preču klāsta kvalitāti!!! TIE IR LIETOTI APĢĒRBI UN TIEM NAV UN NEKAD NEBŪS LABA KVALITĀTE!!!
Ārprāts cik cilvēki ir aprobežoti un stulbi šajā ziņā!!

R rojs2 10.09.2010

Bet, zini, tad arī cenām jābūt kā par lietotām mantām, nevis kā par jaunām!

S saša 10.09.2010

Liepājas "Degas" rullē! Topiņi un svārki vasarā bija 1.50- 3.00Ls. Un kā jau humpalās mēdz būt- gan nonēsāts XXL variants, gan patiešām īstas pērles. Kas meklē, tas atrod :p

L luīze 31.07.2011

LOL,
ir jābrauc uz degām kas NAV centrā, uz maskavas ielas piemēram nekas nav dārgāks par 1.40, centrā viņi tā dara, jo ir cilvēki kuri uzķerās