degas

pirku skapi Balvos degas mebeļu veikalā. Viss jau labi skaists skapis reklamas bukletā par pieņemamu cenu. pasūtījām 10.dienu laikā piegādās no noliktavas Aizkrauklē. pagāja mēnesis zvana , ka tādus skpajus vairs neražo. izvēlējamies nākošo līdzīgu. Atsūtīja ar kavēšanos, bet atverot paku izrādījās bojātas durvis un leišu bāleliņu kvalitāte bija apšaubāma. neko darīt skapi vajag, durvis āpmainīja problēmu nebija, bet skapis izrādās ir bez plauktiem un tie jāpasūta atsevišķi, kaut reklamās buklēta tie ir plauktiem. Pasūtījām plauktus novembrī pagājušajā gadā, vēl ved tagad janvārī, sola, bet nesaka kia neražo.

J

I I 16.03.2004

VISIEM, KAM IR RADUŠĀS VIENALGA KĀDA VEIDA PROBLĒMAS IESAKU GRIEZTIES PATĒRĒTĀJU AIZSARDZĪBAS CENTRĀ!!!!! TAS TIEŠĀM PALĪDZ!!! UN VĒL IESAKU PALASĪT PATĒRĒTĀJU AIZSARDZĪBAS LIKUMUS UN TIESĪBAS!!! KAD TO VISU UZZIN, TAD VAR REĀLI ARĪ KAROT PAR SAVU TAISNĪBU!! TICIET MAN, MAN IR REĀLA PIEREDZE!!

A Andris 19.08.2004

Pie ierochiem braalji pie ierochiem!!!

A Anna 21.07.2006

Starp citu visiem gadās kāds brāķis, bet to taču novērš - samaina detaļu, nomaina dīvānu utt. Firma taču nāk pretī, neatkāpjas no solītās garantijas. Līgums tiek pildīts 45 darba dienas un nekas nav pārkāpts. Par reklāmu runājot, tā varbūt ir veca, bet kā jūs zinat laiks rit uz priekšu un cenas aug. Es domāju, ka Jums nav par ko uztraukties.