decoder.lv - Pirātisms

Šis internet portāls rupji pārkāpj autortiesību likumu, jo nodarbojas ar FILMU, MŪZIKAS, DATORPROGRAMMU un citu intelektuālo darbu pirātismu.

Šos noziedzniekus jāsauc tiesas priekšā lai atbild par saviem nedarbiem.

J

N Nedarbs 07.02.2010

Pilnīgs sviests...toč SKOPULIS...ceru ka cilvēciņi kas zin tavu IP tevi pašu iznīcinās (tavu kompi).
Pirms šitā varoņdarba drošvien sasiti klaviatūru un vēl viskautko kad tevi izbanoja no decoder... TU ESI MUDAKS

R Rihards 08.02.2010

Nē nu tu esi īīīblisss!!! toč pediņš nu! Šitādiem pidariem ir jāmirst uz vietas!

B blalaba 19.02.2010

Tu stulbeni tu esi debils ja perc visu veikala, itiipashi krizes laika! Tewi saukt tiesas prieksha lai tewi notiesa par to ka tu stulbs esi!

J joriks 14.03.2010

neuzkatu ka janis darija ka vajag( toc Loh), bet jus tak parejie nesat labaki, pils nets ar trakeriem pumpe ko vajag!!!a un parasti jau tadi kas kautko dirsnava uz mata labaki, varbut seit kads maz pideras dirs, o pa purnu vajag sadot, labi es tev varuparadit kas vins ira tu simtuprocu sadosi pa zvankstekli vinam, saubos, vins strada valstspolicija un ir viens no tiem kas censas apkarot piratismu!!

R Rihards 01.06.2010

Ir jāslēdz vai nav, bet lieta tāda, ka nevar nemaz slēgt ciet. Nepārzinu īsti Latvijas likumus, un vai trakeris drīkst strādāt, bet viņš nemaz nebija uz latviešu domeina, tas nozīmē, ka tikai tās valsts likumi ietekmē trakeri.
Nezinu kādēļ trakeris slēgts tagad, nu noteikti ne dēļ kāda latvieša sūdzības.

D decoderlover 08.06.2011

DECODER IR ATPAKALJ! VISI KAS VELAS UZZINAT PAR DECODER JAUNO ADRESI VIENKĀRŠI PAMEKLĒJAT GOOGLE!

šeit nevēlos rakstīt patieso adresi jo lampa būs starā un atkal uzdarbosies, ebt nuc eru ka uzradīsies atkal kā senajos laikos - pilns ar cilvēkiem :)

piedod atvaino, - tas kurš uzrakstija šo sūdzību ir pidar* ! :)

M Mārtiņš Švāgers 11.09.2016

Vairāk vai mazāk man izskatās, ka šis cilvēciņš ir kāds no lietotājiem šājos portālos, līdz ar nabagam āķis lūpa, kan viņam šādas lietas pārus gadus atpakaļ tas modes kliedziens, pašam savs trakeris :D