www.sudzibas.lv Decco Centrs Vai pamatots sods par stāvietas izmantošanu???

Decco Centrs - Vai pamatots sods par stāvietas izmantošanu???

Decco centrs, jums noteikti par vienu pirktspējīgu klientu jau mazāk! Jūsu stāvvieta ir man pa dārgu!

Jūsu stāvvietai jābūt pa brīvu vismaz 1 vai 1.5 stundu laikā. Braukt vel pie jums vel? Varbūt cits, bet es noteikti nē!

Rīgā pietiekami daudz līdzīgu veikalu, kur nav jāmaksā 30 euro/30 min, par jūsu stāvvietas izmantošanu. Var jau rādīt ar pirkstu uz cityparks, bet tas ir jūsu uzdevums, par brīvo stāvvietu lai cilvēki brauktu tiēši pie jums un nekur citur, neesiet taču pilsētas centrā. Esiet reāli, netigojiet tak burkānus!

P. S. Cienājamais klient! Iebraucot Decco centrs, neaizmirsti reģistrēt transportlīdzekļa novietošanu centrā stāvvietā. Jo apmēram pēc 30 min tev uzliks sodu 30.00 euro par Decco centra stāvvietas izmantošanu. Gribi kaut ko apstīties, tad samaksā sodu vai meklē registrācijas automātu vispirms, vienā no...17 veikaliem. Ja problēma atrast, uzprasi kādam pārdevējam!

Bet es neiesaku braukt ar auto uz Dc, izmanto Rs. Tas tak ir ļoti ērti!

Y

V vikvit 08.09.2019

Visur ir cela zimes .Ko gruti pienakt un izlasit , kas rakstits uz info zimes un pec tam pienakt un pieregisret savu auto . Es esmu bijis pie ši veikala uz diezgan atri atradu kur pieregistret savu auto. A to,ka Jus nevarat atrast šo registracijas apparatu , tad pats esat vainigs,ka uzlika sodu . Celazimes neieverošana neatbrivo no atbildibas . Gribu redzet , ja cela policija uzliktu sodu Jums , Jus to pasu teiksiet par stavvietam . Neviss veikals ir vainigs , ka neieverojat celazimes , bet Jus pats .

h3natymast€r 08.09.2019

nemaksā sūduparkam ne centa - problēma risināta.