www.sudzibas.lv Deboralux Dlux Ļoti slikts serviss un apkalpošana

Deboralux Dlux - Ļoti slikts serviss un apkalpošana

Pieaudzēju matus vairākus gadus. Šādu situāciju piedzīvoju pirmo reizi. Radās situācija, ka ļoti steidzami bija nepieciešama pieaudzēto matu profilakse, par cik mana līdzšinējā meistare nevarēja piedāvāt man brīvu laiku uz to brīdi, meklēju iespēju to veikt citā salonā, kas piedāvās pirmo tuvāko datumu. Salons Dlux Jeb Deboralux to piedāvāja jau nākamajā dienā. (tagad nemaz nešaubos kāpēc) .
Biju ļoti apbēdināta, jo meistare bija ļoti neprofesionāla. Neskatoties uz to, ka viņai trīcēja rokas darot savu darbu, viņa matu noņemšanu veica ļoti sāpīgi. Vairākas reizes aizrādīju, ka viņa plēš man matus, ka man sāp, uz ko viņa atbildēja vien plātot rokas. Es zinu ko nozīmē kvalitatīvs pakalpojums, nekad agrāk mani mati nav plēsti vai sāpīgi veikta šī procedūra. Pēc matu mazgāšanas mati netika kārtīgi izžāvēti un meistare jau taisījās uzsākt matu pieaudzēšanu, aizrādīju, ka mani mati joprojām ir Mitri, vai tiešām tas ir normāli. Protams, mati tika atkal žāvēti, piebildīšu, ka to darot man vairākas reizes tika iesists pa galvu ar ķemmi vai fēnu, saprotu, ka ne jau speciāli, bet tāpēc, ka meistarei visticamāk nav pieredzes. Bet, ja es eju uz salonu, attiecīgi par to maksāju, es vēlos profesionālu un baudāmu pakalpojumu. Tad sākās nākamais murgs, sākās matu pieaudzēšana, kas arī tika darīta ļoti sāpīgi, brīdī, kad tika pieliktas kapsulas, man likās, ka man izplēsīs visus matus. Lieki piebilst, ka pēc pakalpojuma saņemšanas, man pamatīgi sāpēja galva. Plus, tam visām, diemžēl uz vietas nebija nepieciešamā garuma pieaudzētajiem matiem, ko es vēlējos. Man tika pieaudzēti garāki mati, par to protams man attiecīgi bija arī jāsamaksā. Es palūdzu beigās, lai man nogriež matus īsākus, jo tie izskatījās ļoti nedabiski, kā palags. Meistare mani centās atrunāt, brīnījās par manu lūgumu un teica, ka esot ļoti Skaisti. Biju ļoti neapmierināta ar galā rezultātu. Beigās meistare tomēr piekrita apgriezt matus, bet tas tika darīts ļoti neprofesionāli, rustītām kustībām un mati gala rezultātā izskatījās tikai sliktāk, tie bija bija robaini. Beigās, redzot, ka šī meistare netiek galā ar savu darbu, iesaistījās vēl kāda sieviete, kas pirms tam sēdēja aiz Letes (iespējams administratore) un pēkšņi sāka griezt man matus. Lieki teikt, ka biju tiešām šokā un tuvu izmisumam. Mati vienalga izskatījās robaini uz ko man tika nelaipni atbildēts - ko tad es īsti vēloties. Man apnika viss šis cirks, tāpēc vienkārši devos prom ļoti apbēdināta un aizgāju nogriezt matus citā frizētavā. Esmu patiesi vīlusies, jo pakalpojuma Cena gala rezultātā arī bija krietni lielāka nekā tika likts sludinājumā. Es teiktu budžeta iestāde. Noteikti nekad neatgrieztos tur un nevienam neieteiktu tur iet, ja vēlaties tiešām labu pakalpojumu. Arī matu kvalitāte nav pati labākā, sausi un ļoti piņķerējas. Daudz krīt ārā. Noteikti nevēlos ielaisties debatēs, jo ierakstot facebook attiecīgās iestādes nosaukumu izmeta ļoti daudz sliktu atsauksmju un bēdīgu pieredzes stāstu. Pēc atsauksmēm sapratu, ka šajā iestādē bieži netiek piedāvāti kompromisi vai jebkāda pretimnākšana. Nožēloju, ka uzticējos skaistām fotogrāfijām un salona nosaukumam pirms tam nepalasot atsauksmes. Diemžēl, tas noteikti atbilst ļoti zemas klases pakalpojumam ar meistaru, visticamāk, iesācēju. Neesmu no tām, kas ceļ traci, tomēr nolēmu uzrakstīt savu pieredzi, lai arī citi potenciālie klienti pirms tam ir informēti.

B Bh 16.06.2022

Arī man pieredze šajā iestādē ir ļoti negatīva. Pirmkārt meistares ir neprofesionālas attieksmē pret klientiem. Un matu kvalitāte ir briesmīga! Interesanti būtu zināt no kurienes tiek iepirkti tik nekvalitatīvi mati. Ļoti zema līmeņa pakalpojums.